FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 13:31, 21 gru 2024
, 21 gru 2024→Klasyfikacja generalna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 970: | Linia 970: | ||
== Klasyfikacja generalna == | == Klasyfikacja generalna == | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 8 grudnia 2024, po 10/25 konkursów''</small> | ||
{|style="text-align:center" class="wikitable white" | {|style="text-align:center" class="wikitable white" | ||
|- | |- | ||
| Linia 981: | Linia 981: | ||
|3. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller ||8 ||375 | |3. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller ||8 ||375 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{Flaga| | |4. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Jonas Schuster ||10 ||308 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{Flaga| | |5. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Tomofumi Naitō ||8 ||304 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |6. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Marco Wörgötter ||8 ||283 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{Flaga|POL}} | |7. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Juroszek ||6 ||250 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{Flaga| | |8. ||align=left|{{Flaga|POL}} Maciej Kot ||6 ||246 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{Flaga| | |9. ||align=left|{{Flaga|POL}} Andrzej Stękała ||4 ||212 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |10. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Clemens Leitner ||4 ||206 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{Flaga|SLO}} | |11. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Anže Lanišek ||2 ||200 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{Flaga| | |12. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sakutarō Kobayashi ||10 ||175 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{Flaga| | |13. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Hannes Landerer ||8 ||159 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{Flaga| | |14. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Niklas Bachlinger ||4 ||144 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |15. ||align=left|{{Flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk ||10 ||135 | ||
|- | |||
|16. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Johannes Pölz ||8 ||132 | |||
|- | |||
|17. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Jelar ||2 ||130 | |||
|- | |||
|18. ||align=left|{{Flaga|POL}} Mateusz Gruszka ||6 ||126 | |||
|- | |||
|19. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Simon Steinberger ||8 ||120 | |||
|- | |||
|rowspan=2|20. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||2 ||116 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} Marcin Wróbel ||8 ||116 | |align=left|{{Flaga|POL}} Marcin Wróbel ||8 ||116 | ||
|- | |- | ||
| | |22. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Louis Obersteiner ||6 ||108 | ||
|- | |- | ||
| | |23. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Raffael Zimmermann ||6 ||102 | ||
|- | |- | ||
| | |24. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Vidic ||2 ||100 | ||
|- | |- | ||
| | |25. ||align=left|{{Flaga|GER}} Martin Hamann ||2 ||95 | ||
|- | |- | ||
| | |26. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Julijan Smid ||8 ||91 | ||
|- | |- | ||
| | |27. ||align=left|{{Flaga|GER}} Jannik Faißt ||2 ||86 | ||
|- | |- | ||
| | |28. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||76 | ||
|- | |- | ||
| | |29. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||2 ||75 | ||
|- | |- | ||
| | |30. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Ole Kristian Baarset ||10 ||71 | ||
|- | |- | ||
| | |31. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žak Mogel ||4 ||67 | ||
|- | |- | ||
| | |32. ||align=left|{{Flaga|POL}} Jan Habdas ||4 ||64 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |33. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||2 ||63 | ||
|- | |- | ||
| | |34. ||align=left|{{Flaga|CZE}} David Rygl ||10 ||60 | ||
|- | |- | ||
| | |35. ||align=left|{{Flaga|POL}} Adam Niżnik ||6 ||59 | ||
|- | |- | ||
| | |36. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stefan Rainer ||2 ||58 | ||
|- | |- | ||
| | |37. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lars Kindlimann ||10 ||56 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|38. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Ilja Mańkow ||2 ||54 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|JPN}} Rikuta Watanabe ||8 ||54 | |||
|- | |- | ||
| | |40. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||4 ||53 | ||
|- | |- | ||
| | |41. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Daniel Huber ||2 ||50 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|42. ||align=left|{{Flaga|FIN}} Kalle Heikkinen ||2 ||47 | ||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|JPN}} Gō Yamamoto ||8 ||47 | |||
|- | |||
|44. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Sandro Hauswirth ||6 ||46 | |||
|- | |||
|45. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Prosenc ||6 ||45 | |||
|- | |||
|rowspan=3|46. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō ||8 ||44 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|CZE}} Roman Koudelka ||2 ||44 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||44 | |align=left|{{Flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||44 | ||
|- | |- | ||
| | |49. ||align=left|{{Flaga|POL}} Klemens Murańka ||2 ||38 | ||
|- | |- | ||
| | |50. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Clemens Aigner ||2 ||36 | ||
|- | |- | ||
| | |51. ||align=left|{{Flaga|POL}} Jarosław Krzak ||6 ||34 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|52. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Juri Kesseli ||6 ||33 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SUI}} Lean Niederberger ||8 ||33 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |54. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Isak Andreas Langmo ||6 ||32 | ||
|- | |- | ||
| | |55. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Gostiša Lah ||8 ||29 | ||
|- | |- | ||
| | |56. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Maximilian Ortner ||2 ||28 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=3|57. ||align=left|{{Flaga|CHN}} Zhen Weijie ||4 ||26 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|AUT}} André Fussenegger ||2 ||26 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Iver Myhre ||8 ||26 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|60. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Balažič ||6 ||25 | ||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|POL}} Szymon Sarniak ||2 ||25 | |||
|- | |- | ||
| | |rowspan=4|62. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Kanchi Yamane ||8 ||24 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|FIN}} Mico Ahonen ||2 ||24 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Rok Masle ||2 ||24 | |align=left|{{Flaga|SLO}} Rok Masle ||2 ||24 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |align=left|{{Flaga|SLO}} Patrik Vitez ||4 ||24 | ||
|- | |||
|rowspan=2|66. ||align=left|{{Flaga|USA}} Decker Dean ||4 ||23 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|TUR}} Muhammet İrfan Çintımar ||7 ||23 | |||
|- | |||
|68. ||align=left|{{Flaga|GER}} Ben Bayer ||2 ||21 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |69. ||align=left|{{Flaga|USA}} Jason Colby ||4 ||19 | ||
|- | |- | ||
| | |70. ||align=left|{{Flaga|GER}} Adrian Tittel ||2 ||18 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|71. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Masaki Nakamura ||10 ||17 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||17 | |align=left|{{Flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||17 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|73. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Roman Trofimow ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||8 ||16 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|75. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Johannes Årdal ||8 ||15 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Karl Haugen Kleppa ||8 ||15 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=3|77. ||align=left|{{Flaga|GER}} Emanuel Schmid ||2 ||13 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Heberle ||6 ||13 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |align=left|{{Flaga|JPN}} Sōta Kudō ||8 ||13 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=5|80. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Richard Selbekk-Hansen ||6 ||11 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | ||
| Linia 1115: | Linia 1141: | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Mark Hafnar ||2 ||11 | |align=left|{{Flaga|SLO}} Mark Hafnar ||2 ||11 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |align=left|{{Flaga|NOR}} Iver Olaussen ||2 ||11 | ||
|- | |||
|85. ||align=left|{{Flaga|ROU}} Mircea Jipescu ||4 ||10 | |||
|- | |||
|rowspan=2|86. ||align=left|{{Flaga|EST}} Andero Kapp ||2 ||9 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|FIN}} Henri Kavilo ||2 ||9 | |||
|- | |||
|rowspan=2|88. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Fredrik Gran ||10 ||8 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |align=left|{{Flaga|JPN}} Ryūsei Ikeda ||10 ||8 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|90. ||align=left|{{Flaga|UKR}} Mykoła Smyk ||3 ||6 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Simen Meen Haugeng ||4 ||6 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=3|92. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Børge Hansen Utby ||6 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|CZE}} Daniel Škarka ||8 ||5 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |align=left|{{Flaga|CZE}} Benedikt Holub ||4 ||5 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|95. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||3 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |align=left|{{Flaga|TUR}} Muhammed Ali Bedir ||2 ||4 | ||
|- | |- | ||
| | |97. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Daimatsu Takehana ||8 ||3 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|98. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||6 ||2 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} Szymon Byrski ||2 ||2 | |||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|100. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tymoteusz Amilkiewicz ||2 ||1 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Sølve Jokerud Strand ||4 ||1 | |||
|} | |} | ||