FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
FIS Cup w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 17:29, 29 lis 2024
, 29 lis 2024→Klasyfikacja generalna
(→Kalendarz i wyniki: Podium 29.09) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 830: | Linia 830: | ||
== Klasyfikacja generalna == | == Klasyfikacja generalna == | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 29 września 2024, po 8/27 konkursów''</small> | ||
{|style="text-align:center" class="wikitable white" | {|style="text-align:center" class="wikitable white" | ||
|- | |- | ||
! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | ! Miejsce !! Zawodnik !! Występy !! Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stephan Embacher || | |1. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Stephan Embacher ||8 ||440 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tomasz Pilch || | |2. ||align=left|{{Flaga|POL}} Tomasz Pilch ||8 ||385 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller || | |3. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Markus Müller ||8 ||375 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{Flaga| | |4. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Juroszek ||6 ||250 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{Flaga|POL}} | |5. ||align=left|{{Flaga|POL}} Maciej Kot ||6 ||246 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{Flaga| | |6. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Jonas Schuster ||8 ||244 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{Flaga|POL}} Andrzej Stękała ||4 ||212 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |8. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Anže Lanišek ||2 ||200 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |9. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Marco Wörgötter ||6 ||173 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{Flaga| | |10. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Hannes Landerer ||6 ||143 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{Flaga| | |11. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Jelar ||2 ||130 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{Flaga|POL}} Mateusz Gruszka ||6 ||126 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} | |13. ||align=left|{{Flaga|POL}} Łukasz Łukaszczyk ||8 ||125 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{Flaga| | |14. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Tomofumi Naitō ||6 ||124 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|15. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||2 ||116 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|POL}} Marcin Wróbel ||8 ||116 | |||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{Flaga| | |17. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Johannes Pölz ||6 ||114 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{Flaga| | |18. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Louis Obersteiner ||6 ||108 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{Flaga|AUT}} | |19. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Raffael Zimmermann ||6 ||102 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{Flaga| | |20. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Vidic ||2 ||100 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{Flaga| | |21. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Sakutarō Kobayashi ||8 ||99 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{Flaga| | |22. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Julijan Smid ||6 ||91 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{Flaga| | |23. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Clemens Leitner ||2 ||81 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{Flaga| | |24. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Simon Steinberger ||6 ||78 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{Flaga| | |25. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||76 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{Flaga| | |26. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||2 ||75 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|27. ||align=left|{{Flaga|POL}} Jan Habdas ||4 ||64 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Ole Kristian Baarset ||8 ||64 | |||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{Flaga| | |29. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||2 ||63 | ||
|- | |- | ||
|30. ||align=left|{{Flaga| | |30. ||align=left|{{Flaga|POL}} Adam Niżnik ||6 ||59 | ||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{Flaga| | |31. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lars Kindlimann ||8 ||56 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{Flaga| | |32. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Ilja Mańkow ||2 ||54 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{Flaga| | |33. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Daniel Huber ||2 ||50 | ||
|- | |- | ||
|34. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Gō Yamamoto ||6 ||47 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |35. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Sandro Hauswirth ||6 ||46 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Prosenc ||6 ||45 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|37. ||align=left|{{Flaga|CZE}} Roman Koudelka ||2 ||44 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||44 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |39. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Rikuta Watanabe ||6 ||41 | ||
|- | |- | ||
|40. ||align=left|{{Flaga|POL}} Klemens Murańka ||2 ||38 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |41. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Clemens Aigner ||2 ||36 | ||
|- | |- | ||
|42. ||align=left|{{Flaga| | |42. ||align=left|{{Flaga|POL}} Jarosław Krzak ||6 ||34 | ||
|- | |- | ||
|43. ||align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|43. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Niklas Bachlinger ||2 ||33 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |align=left|{{Flaga|SUI}} Juri Kesseli ||6 ||33 | ||
|- | |||
|45. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Isak Andreas Langmo ||4 ||32 | |||
|- | |||
|46. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Gostiša Lah ||6 ||29 | |||
|- | |||
|47. ||align=left|{{Flaga|AUT}} Maximilian Ortner ||2 ||28 | |||
|- | |||
|48. ||align=left|{{Flaga|SUI}} Lean Niederberger ||6 ||27 | |||
|- | |||
|rowspan=2|49. ||align=left|{{Flaga|CHN}} Zhen Weijie ||4 ||26 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Iver Myhre ||8 ||26 | |||
|- | |||
|51. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žiga Balažič ||6 ||25 | |||
|- | |||
|rowspan=2|52. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Kanchi Yamane ||6 ||24 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Rok Masle ||2 ||24 | |||
|- | |||
|rowspan=2|54. ||align=left|{{Flaga|USA}} Decker Dean ||4 ||23 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|TUR}} Muhammet İrfan Çintımar ||6 ||23 | |||
|- | |||
|56. ||align=left|{{Flaga|USA}} Jason Colby ||4 ||19 | |||
|- | |||
|rowspan=2|57. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Masaki Nakamura ||8 ||17 | |||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||17 | |||
|- | |||
|rowspan=2|59. ||align=left|{{Flaga|RUS}} Roman Trofimow ||2 ||16 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||2 ||16 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|61. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Johannes Årdal ||6 ||15 | ||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|JPN}} Yukiya Satō ||6 ||15 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|63. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Nik Heberle ||6 ||13 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|JPN}} Sōta Kudō ||6 ||13 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|65. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Žak Mogel ||2 ||12 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |align=left|{{Flaga|NOR}} Karl Haugen Kleppa ||6 ||12 | ||
|- | |||
|rowspan=4|67. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Richard Selbekk-Hansen ||6 ||11 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Michaił Purtow ||2 ||11 | ||
| Linia 939: | Linia 973: | ||
|align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11 | |align=left|{{Flaga|CHN}} Zhou Xiaoyang ||4 ||11 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Mark Hafnar ||2 ||11 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|71. ||align=left|{{Flaga|SLO}} Patrik Vitez ||2 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|ROU}} Mircea Jipescu ||2 ||10 | |||
|- | |- | ||
| | |73. ||align=left|{{Flaga|EST}} Andero Kapp ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga| | |rowspan=2|74. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Fredrik Gran ||8 ||8 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|SLO}} Matija Štemberger ||6 ||8 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|76. ||align=left|{{Flaga|UKR}} Mykoła Smyk ||2 ||6 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|NOR}} | |align=left|{{Flaga|NOR}} Simen Meen Haugeng ||2 ||6 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|78. ||align=left|{{Flaga|CZE}} Daniel Škarka ||8 ||5 | ||
|- | |||
|align=left|{{Flaga|NOR}} Børge Hansen Utby ||6 ||5 | |||
|- | |||
|rowspan=2|80. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Ryūsei Ikeda ||8 ||4 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4 | |align=left|{{Flaga|RUS}} Maksim Kołobow ||2 ||4 | ||
|- | |- | ||
| | |82. ||align=left|{{Flaga|JPN}} Daimatsu Takehana ||6 ||3 | ||
|- | |||
|83. ||align=left|{{Flaga|POL}} Kacper Tomasiak ||6 ||2 | |||
|- | |- | ||
| | |84. ||align=left|{{Flaga|NOR}} Sølve Jokerud Strand ||2 ||1 | ||
|} | |} | ||
== Uwagi == | == Uwagi == | ||
<references group="!" /> | <references group="!" /> | ||