Przejdź do zawartości

Użytkownik:Szymizszymix: Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 367: Linia 367:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| '''PP'''<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!360
!385
|-
|-
!2
!2
|align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell
|align="left"| Mercedes
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| ''1''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''''3'''''<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!341
|-
!3
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc
|align="left"| Ferrari
|align="left"| Ferrari
Linia 395: Linia 423:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6'''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!324
!332
|-
|-
!3
!4
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen
|align="left"| Red Bull Racing
|align="left"| Red Bull Racing
Linia 423: Linia 451:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| ''7''<sup>6</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!323
|-
!4
|align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell
|align="left"| Mercedes
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| ''1''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''<sup>3</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2''
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''''3'''''<sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>1</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!323
!330
|-
|-
!5
!5
Linia 479: Linia 479:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>5</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!247
!259
|-
|-
!6
!6
Linia 507: Linia 507:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>4</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3<sup>2</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!217
!232
|-
|-
!7
!7
Linia 535: Linia 535:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| ''18''<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| ''18''<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!154
!164
|-
|-
!8
!8
Linia 563: Linia 563:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>7</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 590: Linia 590:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!57
!53
|-
|-
!10
!10
Linia 619: Linia 619:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>8</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
!49
!51
|-
|-
!11
!11
Linia 647: Linia 647:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 675: Linia 675:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|
!31
!30
|-
|-
!13
!13
Linia 703: Linia 703:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 731: Linia 731:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 759: Linia 759:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 787: Linia 787:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 815: Linia 815:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 843: Linia 843:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18<sup>†</sup>
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 899: Linia 899:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
Linia 927: Linia 927:
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 20
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"|  
2122

edycje