Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim): Różnice pomiędzy wersjami
Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2024 (sj sim) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:13, 24 maj 2024
, 24 majabrak opisu edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 2034: | Linia 2034: | ||
|3 | |3 | ||
|1 | |1 | ||
|} | |||
=== Klasyfikacja drużynowa === | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
!Miejsce | |||
!Reprezentacja | |||
!Występy | |||
!Punkty | |||
|- bgcolor="ffffbf" | |||
|1. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|SLO|sn}} | |||
|9 | |||
|919 | |||
|- bgcolor="dfdfdf" | |||
|2. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|AUT|sn}} | |||
|9 | |||
|900 | |||
|- bgcolor="ffdf9f" | |||
| rowspan="2" |3. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|FIN|sn}} | |||
|9 | |||
|740 | |||
|- | |||
| align="left" |{{reprezentacja|NOR|sn}} | |||
|9 | |||
|740 | |||
|- | |||
|5. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|GER|sn}} | |||
|9 | |||
|724 | |||
|- | |||
|6. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|POL|sn}} | |||
|9 | |||
|700 | |||
|- | |||
|7. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|SUI|sn}} | |||
|9 | |||
|690 | |||
|- | |||
|8. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|JPN|sn}} | |||
|9 | |||
|516 | |||
|- | |||
|9. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|UKR|sn}} | |||
|4 | |||
|140 | |||
|- | |||
|10. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|USA|sn}} | |||
|9 | |||
|127 | |||
|- | |||
|11. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|FRA|sn}} | |||
|9 | |||
|110 | |||
|- | |||
|12. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|ITA|sn}} | |||
|6 | |||
|86 | |||
|- | |||
|13. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|TUR|sn}} | |||
|7 | |||
|42 | |||
|- | |||
|14. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|KAZ|sn}} | |||
|7 | |||
|28 | |||
|- | |||
|15. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|CZE|sn}} | |||
|8 | |||
|16 | |||
|- | |||
| rowspan="2" |16. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|ROU|sn}} | |||
|6 | |||
|5 | |||
|- | |||
| align="left" |{{reprezentacja|KOR|sn}} | |||
|2 | |||
|5 | |||
|- | |||
|18. | |||
| align="left" |{{reprezentacja|EST|sn}} | |||
|2 | |||
|4 | |||
|} | |} | ||
<references /> | <references /> |