Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:41, 25 sty 2024
, 25 stycznia→Konkursy drużynowe: Skład Polski, Szwajcarii i Słowenii
(→Statystyki indywidualne: Skład Polski, Szwajcarii i Słowenii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Polski, Szwajcarii i Słowenii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1130: | Linia 1130: | ||
|17 | |17 | ||
|– | |– | ||
| | |– | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=left|Krasimir Simitczijski | |align=left|Krasimir Simitczijski | ||
||– ||– ||+ ||– || || | ||– ||– ||+ ||– ||– || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Władimir Zografski | |align=left|Władimir Zografski | ||
||– ||– ||+ ||– || || | ||– ||– ||+ ||– ||– || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1164: | Linia 1164: | ||
|bgcolor=FFCC00|9 | |bgcolor=FFCC00|9 | ||
|– | |– | ||
| | |– | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=left|Artti Aigro | |align=left|Artti Aigro | ||
||+ ||– ||+ ||– || || | ||+ ||– ||+ ||– ||– || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Maltsev | |align=left|Kevin Maltsev | ||
||+ ||– ||+ ||– || || | ||+ ||– ||+ ||– ||– || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1294: | Linia 1294: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Juroszek | |align=left|Kacper Juroszek | ||
||– ||– ||+ ||– || || | ||– ||– ||+ ||– ||– || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
||– ||+ ||– ||+ || || | ||– ||+ ||– ||+ ||+ || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrzej Stękała | |align=left|Andrzej Stękała | ||
||– ||– ||+ ||– || || | ||– ||– ||+ ||– ||– || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
||+ ||+ ||– ||– || || | ||+ ||+ ||– ||– ||+ || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Paweł Wąsek | |align=left|Paweł Wąsek | ||
||– ||+ ||– ||– || || | ||– ||+ ||– ||– ||+ || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
||+ ||+ ||– ||+ || || | ||+ ||+ ||– ||+ ||+ || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1360: | Linia 1360: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
||– ||+ ||– ||– || || | ||– ||+ ||– ||– ||+ || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
||+ ||+ ||– ||+ || || | ||+ ||+ ||– ||+ ||+ || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
||+ ||+ ||+ ||+ || || | ||+ ||+ ||+ ||+ ||+ || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
||– ||– ||+ ||– || || | ||– ||– ||+ ||– ||– || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
||– ||+ ||– ||– || || | ||– ||+ ||– ||– ||+ || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1401: | Linia 1401: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Simon Ammann | |||
||– ||– ||– ||– ||+ || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
||+ ||+ ||+ | ||+ ||+ ||+ ||+ ||+ || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
||+ ||+ ||– ||+ || || | ||+ ||+ ||– ||+ ||+ || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Killian Peier | |align=left|Killian Peier | ||
||– ||+ ||{{tooltip|+|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||– || || | ||– ||+ ||{{tooltip|+|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||– ||– || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dominik Peter | |align=left|Dominik Peter | ||
||– ||+ ||– ||– || || | ||– ||+ ||– ||– ||– || | ||
|- | |||
|align=left|Yanick Wasser | |||
||– ||– ||– ||– ||+ || | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1419: | Linia 1425: | ||
|bgcolor=FFCC00|10 | |bgcolor=FFCC00|10 | ||
|bgcolor=FFCC00|12 | |bgcolor=FFCC00|12 | ||
| | |– | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=left|Muhammed Ali Bedir | |align=left|Muhammed Ali Bedir | ||
||+ ||– ||+ ||+ || || | ||+ ||– ||+ ||+ ||– || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu | |align=left|Fatih Arda İpcioğlu | ||
||+ ||– ||+ ||+ || || | ||+ ||– ||+ ||+ ||– || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1433: | Linia 1439: | ||
|13 | |13 | ||
|15 | |15 | ||
| | |– | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |align=left|Witalij Kaliniczenko | ||
||+ ||– ||+ ||+ || || | ||+ ||– ||+ ||+ ||– || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jewhen Marusiak | |align=left|Jewhen Marusiak | ||
||+ ||– ||+ ||+ || || | ||+ ||– ||+ ||+ ||– || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> |