Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:35, 25 sty 2024
, 25 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Polski, Szwajcarii i Słowenii
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Polski, Szwajcarii i Słowenii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 888: | Linia 888: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jan Habdas | |align=left|Jan Habdas | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Klemens Joniak | |align=left|Klemens Joniak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Juroszek | |align=left|Kacper Juroszek | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||33 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||33 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maciej Kot | |align=left|Maciej Kot | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||42 ||bgcolor=FFCC00|29 ||34 ||39 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||42 ||bgcolor=FFCC00|29 ||34 ||39 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarosław Krzak | |align=left|Jarosław Krzak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||47 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||47 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
Linia 906: | Linia 906: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Klemens Murańka | |align=left|Klemens Murańka | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||bgcolor=FFCC00|28 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||bgcolor=FFCC00|28 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tomasz Pilch | |align=left|Tomasz Pilch | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrzej Stękała | |align=left|Andrzej Stękała | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|22 ||31 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|22 ||31 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
Linia 921: | Linia 921: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jakub Wolny | |align=left|Jakub Wolny | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||34 || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||34 ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksander Zniszczoł | |align=left|Aleksander Zniszczoł | ||
Linia 965: | Linia 965: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jaka Drinovec | |align=left|Jaka Drinovec | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Enej Faletič | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Teodor Igor Herbstritt | |align=left|Teodor Igor Herbstritt | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
|– ||– ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|19 ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|19 ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|20 ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||43 ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||bgcolor=FFCC00|13 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||43 ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||bgcolor=FFCC00|13 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
Linia 983: | Linia 986: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žak Mogel | |align=left|Žak Mogel | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||39 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||39 ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
Linia 998: | Linia 1001: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Štemberger | |align=left|Matija Štemberger | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||48 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||48 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|22 ||q ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|22 ||33 ||bgcolor=FFCC00|28 || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|22 ||q ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|22 ||33 ||bgcolor=FFCC00|28 ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
Linia 1007: | Linia 1010: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1035: | Linia 1038: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sandro Hauswirth | |align=left|Sandro Hauswirth | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
Linia 1041: | Linia 1044: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Killian Peier | |align=left|Killian Peier | ||
|43 ||42 ||q ||48 ||q ||42 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|27 ||q ||q ||q ||38 ||bgcolor=FFCC00|24 ||35 ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||bgcolor=FFCC00|26 ||32 ||bgcolor=FFCC00|26 ||q || || || || || || || || || | |43 ||42 ||q ||48 ||q ||42 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|27 ||q ||q ||q ||38 ||bgcolor=FFCC00|24 ||35 ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||bgcolor=FFCC00|26 ||32 ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dominik Peter | |align=left|Dominik Peter | ||
|36 ||39 ||43 ||38 ||42 ||33 ||32 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||– ||– ||– ||– ||49 ||49 ||47 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||38 || || || || || || || || || | |36 ||39 ||43 ||38 ||42 ||33 ||32 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||– ||– ||– ||– ||49 ||49 ||47 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||38 ||– || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Trunz | |align=left|Felix Trunz |