Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:04, 8 sty 2024
, 8 stycznia→Konkursy drużynowe: Skład Norwegii
(→Statystyki indywidualne: Skład Norwegii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Norwegii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1206: | Linia 1206: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |align=left|Halvor Egner Granerud | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marius Lindvik | |align=left|Marius Lindvik | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||+ || || || | ||
|- | |||
|align=left|Kristoffer Eriksen Sundal | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel-André Tande | |align=left|Daniel-André Tande | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> |