Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:02, 8 sty 2024
, 8 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Norwegii
(→Konkursy drużynowe: Skład Turcji, Japonii i Czechów) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Norwegii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 819: | Linia 819: | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap| | |align=left|Joacim Ødegård Bjøreng | ||
|– ||– || | |– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|{{nowrap|Andreas Granerud Buskum}} | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|15 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|15 ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|19 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |align=left|Halvor Egner Granerud | ||
|bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|22 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
|bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnych z regulaminem gogli}}</small> ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnych z regulaminem gogli}}</small> ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|10 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marius Lindvik | |align=left|Marius Lindvik | ||
|bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Iver Olaussen | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
Linia 844: | Linia 850: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel-André Tande | |align=left|Daniel-André Tande | ||
|bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|24 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Villumstad | |align=left|Fredrik Villumstad |