Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:13, 4 gru 2023
, 4 gru 2023→Klasyfikacja drużynowa: Klasyfikacja drużynowa po IV periodzie
(→Klasyfikacja indywidualna: Klasyfikacja indywidualna po IV periodzie) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja drużynowa: Klasyfikacja drużynowa po IV periodzie) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1133: | Linia 1133: | ||
=== Klasyfikacja drużynowa === | === Klasyfikacja drużynowa === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 6 stycznia 2024, po 12/38 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 1143: | Linia 1143: | ||
!Razem | !Razem | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} || | |1. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} ||12 ||7 ||2319 ||– ||2319 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{reprezentacja| | |2. ||align=left|{{reprezentacja|SLO|sn}} ||12 ||10 ||1513 ||– ||1513 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{reprezentacja| | |3. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} ||10 ||8 ||1335 ||– ||1335 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{reprezentacja| | |4. ||align=left|{{reprezentacja|POL|sn}} ||12 ||6 ||1314 ||– ||1314 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{reprezentacja| | |5. ||align=left|{{reprezentacja|GER|sn}} ||12 ||8 ||1009 ||– ||1009 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{reprezentacja| | |6. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} ||12 ||4 ||298 ||– ||298 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{reprezentacja| | |7. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} ||10 ||5 ||258 ||– ||258 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} || | |8. ||align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} ||12 ||6 ||231 ||– ||231 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} || | |9. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} ||12 ||2 ||138 ||– ||138 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{reprezentacja|BUL|sn}} || | |10. ||align=left|{{reprezentacja|BUL|sn}} ||10 ||1 ||95 ||– ||95 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{reprezentacja| | |11. ||align=left|{{reprezentacja|RUS|sn}} ||4 ||2 ||47 ||– ||47 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{reprezentacja| | |12. ||align=left|{{reprezentacja|EST|sn}} ||12 ||1 ||32 ||– ||32 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{reprezentacja| | |13. ||align=left|{{reprezentacja|USA|sn}} ||10 ||4 ||21 ||– ||21 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{reprezentacja| | |14. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} ||8 ||1 ||12 ||– ||12 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{reprezentacja| | |15. ||align=left|{{reprezentacja|UKR|sn}} ||9 ||1 ||10 ||– ||10 | ||
|- | |||
|16. ||align=left|{{reprezentacja|CZE|sn}} ||9 ||1 ||9 ||– ||9 | |||
|} | |} | ||