Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:58, 4 gru 2023
, 4 gru 2023→Klasyfikacja indywidualna: Klasyfikacja indywidualna po IV periodzie
(→Liderzy: Peter Prevc wygrywa 72. TCS) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja indywidualna: Klasyfikacja indywidualna po IV periodzie) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 992: | Linia 992: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 6 stycznia 2024, po 12/31 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 999: | Linia 999: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła || | |1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||12 ||767 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik || | |2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||12 ||640 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud || | |3. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||12 ||544 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |4. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||9 ||532 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga| | |5. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||10 ||486 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga| | |6. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||10 ||478 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga| | |7. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||12 ||446 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga|GER}} | |8. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||12 ||401 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga| | |9. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||10 ||344 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga|NOR}} | |10. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande ||12 ||365 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||9 ||288 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||11 ||266 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |13. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||9 ||224 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga|POL}} | |14. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||12 ||216 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga| | |15. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||12 ||200 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|16. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||4 ||191 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||9 ||191 | |||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga| | |18. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||10 ||172 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||10 ||168 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |20. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||12 ||161 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |21. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||12 ||147 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga| | |22. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner ||8 ||114 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga| | |23. ||align=left|{{flaga|GER}} Constantin Schmid ||8 ||103 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||10 ||95 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga| | |25. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||12 ||92 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga| | |26. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||12 ||89 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga| | |27. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||12 ||88 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga| | |28. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||10 ||69 | ||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||3 ||65 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|FIN}} | |30. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||11 ||61 | ||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||12 ||54 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga| | |32. ||align=left|{{flaga|ITA}} Alex Insam ||10 ||50 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{flaga|GER}} | |33. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||12 ||48 | ||
|- | |- | ||
|34. ||align=left|{{flaga|SLO}} Žiga Jelar ||4 ||39 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |35. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||3 ||37 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||6 ||36 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |37. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||5 ||34 | ||
|- | |- | ||
|38. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||12 ||32 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=2|39. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||31 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | |||
|- | |- | ||
|41. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |41. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||5 ||29 | ||
|- | |- | ||
|42. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak || | |43. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||3 ||25 | ||
|- | |||
|44. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||7 ||20 | |||
|- | |||
|45. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||7 ||12 | |||
|- | |||
|rowspan=4|46. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||6 ||10 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||9 ||10 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Martin Hamann ||1 ||10 | |align=left|{{flaga|GER}} Martin Hamann ||1 ||10 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||4 ||10 | |||
|- | |- | ||
| | |rowspan=2|50. ||align=left|{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3| | |align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||8 ||9 | ||
|- | |||
|52. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||6 ||8 | |||
|- | |||
|rowspan=3|53. ||align=left|{{flaga|JPN}} Junshirō Kobayashi ||6 ||7 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | |align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso || | |align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | ||
|- | |||
|rowspan=2|56. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Masle ||4 ||6 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||4 ||6 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=2|58. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||4 ||5 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3| | |rowspan=3|60. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||7 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||2 ||4 | |align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||2 ||4 | ||
Linia 1109: | Linia 1123: | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | |align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|63. ||align=left|{{flaga|SUI}} Simon Ammann ||7 ||3 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson || | |align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||7 ||3 | ||
|- | |- | ||
| | |65. ||align=left|{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||5 ||2 | ||
|- | |- | ||
| | |66. ||align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari ||6 ||1 | ||
|} | |} | ||