SiemaCraft (creative): Różnice pomiędzy wersjami

Linia 84: Linia 84:
|72
|72
| -42
| -42
|-
|Winford
|Urokliwe miasto niedaleko spawnu.
|529
|72
| -6
|-
|-
|''Brak nazwy''
|''Brak nazwy''
Linia 98: Linia 104:
|-
|-
|Zielona polana
|Zielona polana
|Stacja w pobliżu osady założonej przez [[Patryk1023|ducha Petrika]].
|Stacja w osadzie założonej przez [[Patryk1023|ducha Petrika]].
|479
|479
|80
|80
|670
|670
|-
|Hotel na polanie
|Stacja w osadzie założonej przez [[Patryk1023|ducha Petrika]].
|421
|77
|7[[69]]
|-
|-
|Lunapark
|Lunapark