Mech

Dołączył 25 mar 2016
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 3: Linia 3:
|-
|-
!colspan="2"|[[Plik:Mech.png|center|thumb|200px]]
!colspan="2"|[[Plik:Mech.png|center|thumb|200px]]
|-
!colspan="2"|<center>Najważniejsze informacje</center>
|-
|-
|'''Data urodzenia'''
|'''Data urodzenia'''
Linia 16: Linia 18:
|Na forum brak.
|Na forum brak.
|-
|-
|Praca:
|'''Praca'''
|Pomoc w domu lub pomaganie w pracy.
|Pomoc w domu lub pomaganie w pracy.
|-
|-
|'''Zarządzanie'''
|'''Zarządzanie'''
|Mecha Talk.
|Mecha Talk.
|-
!colspan="2"|<center>Poboczne informacje</center>
|-
|-
|'''Cechy'''
|'''Cechy'''
Linia 29: Linia 33:
*Pracowity choć czasami ale rzadko leniwy.
*Pracowity choć czasami ale rzadko leniwy.
*Pomocny.
*Pomocny.
|-
|'''Wolny Czas'''
|
*Tworzenie etapów.
*Granie w gry.
*Oglądanie filmów.
*Słuchanie muzyki.
*Pisanie na forum.
*Spacerowanie.
*Myślenie.
|-
!colspan="2"|<center>Kontakt</center>
|-
|'''Niemal natychmiastowa odpowiedź'''
|
*Discord
|-
|'''Odpowiedź gdy wejdę/odświeżę stronę'''
|
*Kenex Spam Center
*SMWMods
|}
|}


125

edycji