Mech

Dołączył 25 mar 2016
brak opisu edycji
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 15: Linia 15:
|'''Rodzina'''
|'''Rodzina'''
|Na forum brak.
|Na forum brak.
|-
|Praca: Pomoc w domu lub pomaganie w pracy.
|-
|-
|'''Zarządzanie'''
|'''Zarządzanie'''
|Mecha Talk.
|Mecha Talk.
|-
|'''Cechy'''
|Niecierpliwy.
|Materialista.
|Pechowiec.
|Pracowity choć czasami ale rzadko leniwy.
|Pomocny.
|}
|}


125

edycji