Pociągopolis szyfrowane: Różnice pomiędzy wersjami

→‎Osobne grupy: + Serwis szyfrowany
(→‎Osobne grupy: + Daty utworzenia)
(→‎Osobne grupy: + Serwis szyfrowany)
Linia 32: Linia 32:
| [[Prasówka szyfrowana]] || Materiały warte uwagi. Głównie newsy polityczne. || Brak || {{nowrap|20 paź 2025}}
| [[Prasówka szyfrowana]] || Materiały warte uwagi. Głównie newsy polityczne. || Brak || {{nowrap|20 paź 2025}}
|-
|-
| [[Śmietnik szyfrowany]] || Spam.<br><br>Wiadomości są z czasem automatycznie kasowane. Jeśli nie chcesz, by Twoja wiadomość została usunięta, prawdopodobnie nie nadaje się do tej grupy. Do merytorycznych dyskusji służy "Pociągopolis szyfrowane". || 1 tydzień || {{nowrap|25 lis 2025}}
| [[Serwis szyfrowany]] || Rozwiązywanie problemów technicznych. || Brak || {{nowrap|21 gru 2025}}
|-
| [[Śmietnik szyfrowany]] || Spam.<br><br>Wiadomości są z czasem automatycznie kasowane, by głupotki nie ciągnęły się za osobą. Jeśli nie chcesz, by Twoja wiadomość została usunięta, prawdopodobnie nie nadaje się do tej grupy. Do merytorycznych dyskusji służy "Pociągopolis szyfrowane". || 1 tydzień || {{nowrap|25 lis 2025}}
|-
|-
| [[Vent szyfrowany]] || Wyrzucenie z siebie silnych emocji, najczęściej gniewu bądź smutku.<br><br>Wiadomości są z czasem automatycznie kasowane, więc jest mniejsze ryzyko, że po czasie ktoś odkopie Twoje emocjonalne wiadomości. || 1 tydzień || {{nowrap|25 lis 2025}}
| [[Vent szyfrowany]] || Wyrzucenie z siebie silnych emocji, najczęściej gniewu bądź smutku.<br><br>Wiadomości są z czasem automatycznie kasowane, więc jest mniejsze ryzyko, że po czasie ktoś odkopie Twoje emocjonalne wiadomości. || 1 tydzień || {{nowrap|25 lis 2025}}