17 630
edycji
m (+ Infobox) |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 27: | Linia 27: | ||
|- | |- | ||
| Egzamin szyfrowany || Erotyka i pornografia. Nazwa to przykrywka. || Brak | | Egzamin szyfrowany || Erotyka i pornografia. Nazwa to przykrywka. || Brak | ||
|- | |||
| Liczby szyfrowane || Jaranie się fajnymi liczbami np. [[69]], [[666]] || Brak | |||
|- | |- | ||
| Prasówka szyfrowana || Materiały warte uwagi. Głównie newsy polityczne. || Brak | | Prasówka szyfrowana || Materiały warte uwagi. Głównie newsy polityczne. || Brak | ||
|- | |- | ||
| Śmietnik szyfrowany || Spam. || 1 tydzień | | Śmietnik szyfrowany || Spam. || 1 tydzień | ||
|- | |- | ||
| Vent szyfrowany || Wyrzucenie z siebie silnych emocji, najczęściej gniewu bądź smutku. || 1 tydzień | | Vent szyfrowany || Wyrzucenie z siebie silnych emocji, najczęściej gniewu bądź smutku. || 1 tydzień | ||