17 630
edycji
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 13: | Linia 13: | ||
|- | |- | ||
| Egzamin szyfrowany || Erotyka i pornografia. Nazwa to przykrywka. || Brak | | Egzamin szyfrowany || Erotyka i pornografia. Nazwa to przykrywka. || Brak | ||
|- | |||
| Prasówka szyfrowana || Materiały warte uwagi. Głównie newsy polityczne. || Brak | |||
|- | |- | ||
| Śmietnik szyfrowany || Spam. || 1 tydzień | | Śmietnik szyfrowany || Spam. || 1 tydzień | ||