Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 587: Linia 587:
|-
|-
|align=left|Clemens Aigner
|align=left|Clemens Aigner
|bgcolor=FFCC00|26 ||36 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|26 ||36 ||bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Stephan Embacher
|align=left|Stephan Embacher
|32 ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|32 ||44 ||bgcolor=FFCC00|23 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Michael Hayböck
|align=left|Michael Hayböck
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jan Hörl
|align=left|Jan Hörl
|bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''1''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Stefan Kraft
|align=left|Stefan Kraft
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|11 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Markus Müller
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maximilian Ortner
|align=left|Maximilian Ortner
Linia 608: Linia 605:
|-
|-
|align=left|Daniel Tschofenig
|align=left|Daniel Tschofenig
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|BUL|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Władimir Zografski
|align=left|Władimir Zografski
|35 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|35 ||34 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
Linia 636: Linia 633:
|-
|-
|align=left|Antti Aalto
|align=left|Antti Aalto
|44 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|44 ||35 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mico Ahonen
|align=left|Mico Ahonen
Linia 657: Linia 654:
|-
|-
|align=left|Kasperi Valto
|align=left|Kasperi Valto
|45 ||42 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|45 ||42 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big>
Linia 676: Linia 673:
|-
|-
|align=left|Ryōyū Kobayashi
|align=left|Ryōyū Kobayashi
|bgcolor=FFCC00|{{tooltip|29|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|{{tooltip|29|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Naoki Nakamura
|align=left|Naoki Nakamura
Linia 688: Linia 685:
|-
|-
|align=left|Yukiya Satō
|align=left|Yukiya Satō
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big>
Linia 701: Linia 698:
|-
|-
|align=left|Karl Geiger
|align=left|Karl Geiger
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Felix Hoffmann
|align=left|Felix Hoffmann
|bgcolor=FFCC00|12 ||43 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|12 ||43 ||bgcolor=FFCC00|22 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Stephan Leyhe
|align=left|Stephan Leyhe
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Pius Paschke
|align=left|Pius Paschke
|bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|9 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Philipp Raimund
|align=left|Philipp Raimund
Linia 719: Linia 716:
|-
|-
|align=left|Andreas Wellinger
|align=left|Andreas Wellinger
|bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|10 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|10 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Johann André Forfang
|align=left|Johann André Forfang
|{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||bgcolor=FFCC00|13 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Halvor Egner Granerud
|align=left|Halvor Egner Granerud
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Marius Lindvik
|align=left|Marius Lindvik
|bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|5 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|4 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Benjamin Østvold
|align=left|Benjamin Østvold
|34 ||bgcolor=FFCC00|26 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|34 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|16 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Robin Pedersen
|align=left|Robin Pedersen
Linia 739: Linia 736:
|-
|-
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
|<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|15 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Fredrik Villumstad
|align=left|Fredrik Villumstad
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big>
Linia 750: Linia 747:
|-
|-
|align=left|Dawid Kubacki
|align=left|Dawid Kubacki
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|19 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kamil Stoch
|align=left|Kamil Stoch
Linia 756: Linia 753:
|-
|-
|align=left|Paweł Wąsek
|align=left|Paweł Wąsek
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|25 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Jakub Wolny
|align=left|Jakub Wolny
Linia 762: Linia 759:
|-
|-
|align=left|Aleksander Zniszczoł
|align=left|Aleksander Zniszczoł
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|25 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|25 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Piotr Żyła
|align=left|Piotr Żyła
Linia 778: Linia 775:
|-
|-
|align=left|Lovro Kos
|align=left|Lovro Kos
|bgcolor=FFCC00|19 ||46 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|19 ||46 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Anže Lanišek
|align=left|Anže Lanišek
|bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|14 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||bgcolor=FFCC00|14 ||bgcolor=FFCC00|12 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Rok Oblak
|align=left|Rok Oblak
Linia 804: Linia 801:
|-
|-
|align=left|Tate Frantz
|align=left|Tate Frantz
|bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|20 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|29 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Casey Larson
|align=left|Casey Larson
Linia 818: Linia 815:
|-
|-
|align=left|Gregor Deschwanden
|align=left|Gregor Deschwanden
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|8 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Sandro Hauswirth
|align=left|Sandro Hauswirth
Linia 835: Linia 832:
|-
|-
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu
|align=left|Fatih Arda İpcioğlu
|38 ||51 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|38 ||51 ||bgcolor=FFCC00|28 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|UKR|sn}}'''</big>
2122

edycje