Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 600: Linia 600:
|align=left|Stefan Kraft
|align=left|Stefan Kraft
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|'''1''' ||bgcolor=FFCC00|'''3''' || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Markus Müller
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Maximilian Ortner
|align=left|Maximilian Ortner
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|8 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|8 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Daniel Tschofenig
|align=left|Daniel Tschofenig
Linia 611: Linia 614:
|align=left|Władimir Zografski
|align=left|Władimir Zografski
|35 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|35 ||34 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CHN|sn}}'''</big>
|-
|align=left|Song Qiwu
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big>
Linia 623: Linia 631:
|-
|-
|align=left|Kaimar Vagul
|align=left|Kaimar Vagul
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big>
Linia 629: Linia 637:
|align=left|Antti Aalto
|align=left|Antti Aalto
|44 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|44 ||35 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Mico Ahonen
|– ||– || ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Niko Kytösaho
|align=left|Niko Kytösaho
|42 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|42 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Jarkko Määttä
|– ||– || ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Eetu Nousiainen
|align=left|Eetu Nousiainen
|q ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Vilho Palosaari
|– ||– || ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Arttu Pohjola
|– ||– || ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kasperi Valto
|align=left|Kasperi Valto
Linia 648: Linia 668:
|-
|-
|align=left|Ari Repellin
|align=left|Ari Repellin
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Junshirō Kobayashi
|align=left|Junshirō Kobayashi
|q ||47 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||47 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Ryōyū Kobayashi
|align=left|Ryōyū Kobayashi
Linia 666: Linia 686:
|align=left|Keiichi Satō
|align=left|Keiichi Satō
|40 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|40 ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Yukiya Satō
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big>
Linia 713: Linia 736:
|-
|-
|align=left|Robin Pedersen
|align=left|Robin Pedersen
|{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|{{tooltip|q|Zawodnik zgłoszony nie wystartował w kwalifikacjach}} ||– |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
|align=left|{{nowrap|Kristoffer Eriksen Sundal}}
|<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||bgcolor=FFCC00|6 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Fredrik Villumstad
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Klemens Joniak
|align=left|Klemens Joniak
|q ||31 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||31 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Dawid Kubacki
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Kamil Stoch
|align=left|Kamil Stoch
Linia 728: Linia 757:
|align=left|Paweł Wąsek
|align=left|Paweł Wąsek
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|7 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Jakub Wolny
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Aleksander Zniszczoł
|align=left|Aleksander Zniszczoł
Linia 733: Linia 765:
|-
|-
|align=left|Piotr Żyła
|align=left|Piotr Żyła
|bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|27 |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Daniel Cacina
|align=left|Daniel Cacina
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Mihnea Spulber
|align=left|Mihnea Spulber
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big>
Linia 775: Linia 807:
|-
|-
|align=left|Casey Larson
|align=left|Casey Larson
|46 ||50 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|46 ||50 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Andrew Urlaub
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
!colspan=30|<big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big>
|-
|-
|align=left|Simon Ammmann
|align=left|Simon Ammmann
|q ||q || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|q ||q |||||| || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Gregor Deschwanden
|align=left|Gregor Deschwanden
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|17 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|align=left|Sandro Hauswirth
|– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || ||
|-
|-
|align=left|Killian Peier
|align=left|Killian Peier
2122

edycje