Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 13:49, 21 lut 2025
, 21 lutego→Klasyfikacja indywidualna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1076: | Linia 1076: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 24 listopada 2024, po 2/29 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 1083: | Linia 1083: | ||
!Punkty | !Punkty | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} | |1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||2 ||180 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|AUT}} | |2. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||2 ||160 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga|GER}} | |3. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||2 ||100 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |4. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||2 ||90 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga|GER}} | |5. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||2 ||86 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga|NOR}} | |6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||2 ||77 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|7. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||2 ||74 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||2 ||74 | |||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga| | |9. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Ortner ||2 ||68 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga| | |10. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||2 ||50 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||2 ||48 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||1 ||40 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga| | |13. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||2 ||37 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig || | |14. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||2 ||34 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden || | |rowspan=2|15. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||2 ||30 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||2 ||30 | |||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga| | |17. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||2 ||28 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga|USA}} Tate Frantz || | |18. ||align=left|{{flaga|USA}} Tate Frantz ||2 ||24 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||2 ||22 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |20. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||1 ||20 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|21. ||align=left|{{flaga|USA}} Kevin Bickner ||2 ||18 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||2 ||18 | |||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga|POL}} | |23. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||2 ||16 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||2 ||15 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga| | |25. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||1 ||13 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|26. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||2 ||12 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||2 ||12 | |||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=3|28. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||2 ||9 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||2 ||9 | |||
|- | |- | ||
| | |align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||1 ||9 | ||
|- | |||
|rowspan=2|31. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||2 ||7 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||2 ||7 | |||
|- | |||
|rowspan=2|33. ||align=left|{{flaga|AUT}} Clemens Aigner ||2 ||5 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||2 ||5 | |||
|- | |||
|35. ||align=left|{{flaga|FRA}} Valentin Foubert ||1 ||4 | |||
|- | |||
|36. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||2 ||3 | |||
|- | |||
|37. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||2 ||2 | |||
|- | |||
|38. ||align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||1 ||1 | |||
|} | |} | ||