Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:38, 20 lut 2025
, 20 lutego→Konkursy drużynowe
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1075: | Linia 1075: | ||
||+ || || || || || || | ||+ || || || || || || | ||
|} | |} | ||
<!--- | |||
== Klasyfikacje == | |||
=== Klasyfikacja indywidualna === | |||
<small>''Stan na XX XXX 2024, po 0/29 konkursów''</small> | |||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | |||
!Miejsce | |||
!Zawodnik | |||
!Występy<ref name="kon_ps" group="lower-alpha">Brane są pod uwagę wyłącznie występy w konkursie głównym.</ref> | |||
!Punkty | |||
|-bgcolor=ffffbf | |||
|1. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||100 | |||
|-bgcolor=dfdfdf | |||
|2. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||80 | |||
|-bgcolor=ffdf9f | |||
|3. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||60 | |||
|- | |||
|4. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||50 | |||
|- | |||
|5. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||45 | |||
|- | |||
|6. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||40 | |||
|- | |||
|7. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||36 | |||
|- | |||
|8. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||32 | |||
|- | |||
|9. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||29 | |||
|- | |||
|10. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||26 | |||
|- | |||
|11. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||24 | |||
|- | |||
|12. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||22 | |||
|- | |||
|13. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||20 | |||
|- | |||
|14. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||18 | |||
|- | |||
|15. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||16 | |||
|- | |||
|16. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||15 | |||
|- | |||
|17. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||14 | |||
|- | |||
|18. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||13 | |||
|- | |||
|19. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||12 | |||
|- | |||
|20. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||11 | |||
|- | |||
|21. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||10 | |||
|- | |||
|22. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||9 | |||
|- | |||
|23. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||8 | |||
|- | |||
|24. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||7 | |||
|- | |||
|25. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||6 | |||
|- | |||
|26. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||5 | |||
|- | |||
|27. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||4 | |||
|- | |||
|28. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||3 | |||
|- | |||
|29. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||2 | |||
|- | |||
|30. ||align=left|{{flaga|}} ||1 ||1 | |||
|} | |||
=== Klasyfikacja drużynowa === | |||
<small>''Stan na XX XXX 2024, po 0/36 konkursów''</small> | |||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | |||
!Miejsce | |||
!Reprezentacja | |||
!Występy<ref name="kon_pn" group="lower-alpha">Suma liczby konkursów drużynowych z udziałem danej reprezentacji oraz zawodów indywidualnych (głównych), w których wystąpił co najmniej jeden przedstawiciel danego państwa.</ref> | |||
!Zaw. pkt.<ref group=lower-alpha>Liczba zawodników zdobywających punkty dla danej reprezentacji w konkursach indywidualnych.</ref> | |||
!Ind. | |||
!Druż. | |||
!Razem | |||
|-bgcolor=ffffbf | |||
|1. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||200 ||200 | |||
|- | |||
|2. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||160 ||160 | |||
|- | |||
|3. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||120 ||120 | |||
|- | |||
|4. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||100 ||100 | |||
|- | |||
|5. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||80 ||80 | |||
|- | |||
|6. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||70 ||70 | |||
|- | |||
|7. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||60 ||60 | |||
|- | |||
|8. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||50 ||50 | |||
|- | |||
|9. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||40 ||40 | |||
|- | |||
|10. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||30 ||30 | |||
|- | |||
|11. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||20 ||20 | |||
|- | |||
|12. ||align=left|{{reprezentacja||sn}} ||1 ||– ||– ||10 ||10 | |||
|} | |||
---> | |||
== Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | == Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | ||