Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 20:02, 11 sty 2025
, 11 stycznia→Skocznie
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 381: | Linia 381: | ||
!Data | !Data | ||
|- | |- | ||
|align=center|[[Plik:Lillehammer Ski Jump.jpg|75x75px]] | |rowspan=2 align=center|[[Plik:Lillehammer Ski Jump.jpg|75x75px]] | ||
|Lysgårdsbakken | |rowspan=2|Lysgårdsbakken | ||
|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | |rowspan=2|{{Flaga|NOR}} Lillehammer | ||
|align=right|K-123 | |rowspan=2 align=right|K-123 | ||
|align=right|HS-140 | |rowspan=2 align=right|HS-140 | ||
|align=right| | |rowspan=2 align=right|146,0 m | ||
|{{Flaga| | |{{Flaga|SUI}} Simon Ammann | ||
|align=right| | |align=right|05.12.2009 | ||
|- | |||
|{{Flaga|GER}} Markus Eisenbichler | |||
|align=right|16.03.2023 | |||
|- | |- | ||
|[[Plik:Kuusamo Rukatunturi K-120.jpg|75x75px]] | |[[Plik:Kuusamo Rukatunturi K-120.jpg|75x75px]] | ||
| Linia 404: | Linia 407: | ||
|align=right|K-120 | |align=right|K-120 | ||
|align=right|HS-134 | |align=right|HS-134 | ||
|align=right| | |align=right|144,5 m | ||
|{{Flaga| | |{{Flaga|GER}} Andreas Wellinger | ||
|align=right| | |align=right|13.01.2024 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Hochfirstschanze (März 2016).jpg|alt=|75x75px]] | |[[Plik:Hochfirstschanze (März 2016).jpg|alt=|75x75px]] | ||
| Linia 464: | Linia 467: | ||
|{{Flaga|POL}} Dawid Kubacki | |{{Flaga|POL}} Dawid Kubacki | ||
|align=right|06.01.2019 | |align=right|06.01.2019 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Wielka Krokiew 03.jpg|75x75px]] | |[[Plik:Wielka Krokiew 03.jpg|75x75px]] | ||
| Linia 486: | Linia 477: | ||
|align=right|25.01.2020 | |align=right|25.01.2020 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik: | |[[Plik:Heini Klopfer Schanze Worldchampionships 2008.JPG|75px]] | ||
| | |Heini-Klopfer-Skiflugschanze | ||
|{{Flaga| | |{{Flaga|GER}} Oberstdorf | ||
|align=right|K-200 | |align=right|K-200 | ||
|align=right|HS-235 | |align=right|HS-235 | ||
|align=right| | |align=right|242,5 m | ||
|{{Flaga|SLO}} | |{{Flaga|SLO}} Domen Prevc | ||
|align=right| | |align=right|20.03.2022 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Mühlenkopfschanze.jpg|75x75px]] | |[[Plik:Mühlenkopfschanze.jpg|75x75px]] | ||
| Linia 500: | Linia 491: | ||
|align=right|K-130 | |align=right|K-130 | ||
|align=right|HS-147 | |align=right|HS-147 | ||
|align=right| | |align=right|155,5 m | ||
|{{Flaga| | |{{Flaga|NOR}} Johann André Forfang | ||
|align=right|03.02.2024 | |align=right|03.02.2024 | ||
|- | |- | ||
| Linia 520: | Linia 511: | ||
|align=right|148,5 m | |align=right|148,5 m | ||
|{{Flaga|POL}} Kamil Stoch | |{{Flaga|POL}} Kamil Stoch | ||
|align=right| 26.01.2019 | |align=right|26.01.2019 | ||
|- | |- | ||
|[[Plik:Holmenkollbakken in background.jpg|75x75px]] | |[[Plik:Holmenkollbakken in background.jpg|75x75px]] | ||