Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami

(→‎Kalendarz zawodów: Podium 8.12)
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 1160: Linia 1160:
== Klasyfikacje ==
== Klasyfikacje ==
=== Klasyfikacja indywidualna ===
=== Klasyfikacja indywidualna ===
<small>''Stan na 1 grudnia 2024, po 4/30 konkursów''</small>
<small>''Stan na 8 grudnia 2024, po 5/30 konkursów''</small>
{| class="wikitable white" style="text-align:center"
{| class="wikitable white" style="text-align:center"
!Miejsce
!Miejsce
Linia 1167: Linia 1167:
!Punkty
!Punkty
|-bgcolor=ffffbf
|-bgcolor=ffffbf
|1. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||4 ||201
|1. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||5 ||284
|-bgcolor=dfdfdf
|-bgcolor=dfdfdf
|2. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||4 ||184
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||5 ||241
|-bgcolor=ffdf9f
|-bgcolor=ffdf9f
|3. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||4 ||179
|3. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||5 ||236
|-
|-
|4. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||4 ||176
|4. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||5 ||220
|-
|-
|5. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||4 ||167
|5. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||5 ||215
|-
|-
|6. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||4 ||161
|6. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||5 ||207
|-
|-
|7. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||4 ||160
|7. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||5 ||191
|-
|-
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||4 ||145
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||5 ||190
|-
|-
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||4 ||140
|9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||5 ||166
|-
|-
|10. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||4 ||138
|10. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||5 ||161
|-
|-
|11. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||4 ||127
|11. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||5 ||148
|-
|-
|12. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||4 ||123
|12. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||5 ||138
|-
|-
|13. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||4 ||116
|13. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||5 ||128
|-
|-
|14. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||4 ||108
|14. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||5 ||123
|-
|-
|15. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||4 ||89
|rowspan=2|15. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||4 ||89
|-
|-
|16. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||3 ||78
|align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||4 ||89
|-
|-
|17. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||4 ||68
|17. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||5 ||83
|-
|-
|18. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||4 |||58
|18. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||3 ||81
|-
|-
|19. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||2 ||52
|19. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||5 ||76
|-
|-
|20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||4 ||41
|20. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||5 ||57
|-
|-
|21. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||4 ||39
|21. ||align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||5 ||56
|-
|-
|22. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||3 ||38
|22. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||4 ||46
|-
|-
|23. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||4 ||37
|23. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||5 ||43
|-
|-
|24. ||align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||4 ||34
|24. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||5 ||40
|-
|-
|25. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||4 ||27
|25. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||5 ||37
|-
|-
|26. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||3 ||24
|26. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||4 ||29
|-
|-
|27. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||3 ||17
|rowspan=2|27. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||3 ||24
|-
|-
|28. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||3 ||16
|align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||4 ||24
|-
|-
|29. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||3 ||15
|29. ||align=left|{{flaga|ITA}} Francesco Cecon ||4 ||22
|-
|-
|rowspan=2|30. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||4 ||14
|30. ||align=left|{{flaga|GER}} Pius Paschke ||5 ||21
|-
|-
|align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||3 ||14
|31. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||4 ||17
|-
|-
|32. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||13
|32. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||4 ||15
|-
|-
|33. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||3 ||12
|rowspan=2|33. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||5 ||13
|-
|-
|rowspan=2|34. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||4 ||11
|align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||13
|-
|-
|align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||4 ||11
|35. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||5 ||11
|-
|-
|36. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||2 ||9
|36. ||align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||2 ||10
|-
|-
|37. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||4 ||8
|rowspan=3|37. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stephan Embacher ||1 ||9
|-
|-
|38. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||6
|align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||5 ||9
|-
|-
|39. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||4 ||4
|align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||3 ||9
|-
|-
|rowspan=2|40. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2
|40. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||5 ||8
|-
|41. ||align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||6
|-
|42. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||2 ||3
|-
|rowspan=2|43. ||align=left|{{flaga|NOR}} Benjamin Østvold ||1 ||2
|-
|-
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||2 ||2
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||2 ||2
|-
|-
|42. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||3 ||1
|45. ||align=left|{{flaga|JPN}} Rentarō Nishida ||3 ||1
|}
|}


2122

edycje