Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2024/2025 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:59, 9 gru 2024
, 9 gru 2024→Klasyfikacja drużynowa
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 1012: | Linia 1012: | ||
=== Klasyfikacja drużynowa === | === Klasyfikacja drużynowa === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 30 listopada 2024, po 3/37 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable white" style="text-align:center" | {| class="wikitable white" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
| Linia 1022: | Linia 1022: | ||
!Razem | !Razem | ||
|-bgcolor=ffffbf | |-bgcolor=ffffbf | ||
|1. ||align=left|{{reprezentacja| | |1. ||align=left|{{reprezentacja|SLO|sn}} ||3 ||5 ||511 ||– ||511 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{reprezentacja| | |2. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} ||3 ||8 ||494 ||– ||494 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} || | |3. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} ||3 ||6 ||361 ||– ||361 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{reprezentacja| | |4. ||align=left|{{reprezentacja|GER|sn}} ||3 ||5 ||245 ||– ||245 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{reprezentacja| | |5. ||align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} ||3 ||2 ||230 ||– ||230 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{reprezentacja| | |6. ||align=left|{{reprezentacja|POL|sn}} ||3 ||5 ||161 ||– ||161 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} || | |7. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} ||3 ||4 ||69 ||– ||69 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} || | |8. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} ||3 ||1 ||39 ||– ||39 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} || | |9. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} ||3 ||2 ||20 ||– ||20 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{reprezentacja|CZE|sn}} || | |10. ||align=left|{{reprezentacja|CZE|sn}} ||3 ||1 ||11 ||– ||11 | ||
|- | |||
|11. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} ||3 ||1 ||4 ||– ||4 | |||
|- | |||
|12. ||align=left|{{reprezentacja|USA|sn}} ||3 ||1 ||2 ||– ||2 | |||
|} | |} | ||