Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Klasyfikacja kierowców
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 345: | Linia 345: | ||
|- | |- | ||
!1 | !1 | ||
|align="left"| {{Flaga|GBR}} Lewis Hamilton | |align="left"| {{Flaga|GBR}} Lewis Hamilton | ||
|align="left"| Mercedes | |align="left"| Mercedes | ||
| Linia 393: | Linia 365: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''<sup>2</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1'''''<sup>2</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>2</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!304 | |||
|- | |||
!2 | |||
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen | |||
|align="left"| Red Bull Racing | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1''''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>2</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1'''<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| '''3''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2<sup>1</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>6</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !300 | ||
|- | |- | ||
!3 | !3 | ||
| Linia 421: | Linia 421: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6''' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| '''6''' | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6<sup>5</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>3</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!293 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!4 | !4 | ||
| Linia 449: | Linia 449: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| ''' | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| '''PP'''<sup>1</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !293 | ||
|- | |- | ||
!5 | !5 | ||
| Linia 477: | Linia 477: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>3</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5<sup>3</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>5</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!233 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!6 | !6 | ||
| Linia 505: | Linia 505: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>4</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4<sup>4</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>4</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!185 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!7 | !7 | ||
| Linia 541: | Linia 541: | ||
|- | |- | ||
!8 | !8 | ||
|align="left"| {{Flaga| | |align="left"| {{Flaga|ESP}} Fernando Alonso | ||
|align="left"| | |align="left"| Aston Martin Aramco | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>7</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9<sup>6</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>7</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 589: | Linia 589: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup> | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10<sup>8</sup> | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| <sup>8</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
!47 | |||
! | |||
|- | |- | ||
!10 | !10 | ||
|align="left"| {{Flaga| | |align="left"| {{Flaga|FRA}} Pierre Gasly | ||
|align="left"| | |align="left"| Alpine | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>8</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8<sup>4</sup> | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
| Linia 622: | Linia 622: | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | ||
! | !47 | ||
|- | |- | ||
!11 | !11 | ||