Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu) (tekst źródłowy)
Wersja z 14:30, 23 wrz 2024
, 23 wrześniabrak opisu edycji
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 179: | Linia 179: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|} | |||
== Zwycięzcy kwalifikacji == | |||
{| class=wikitable style="background-color:#f8f8f8; color:#000000; font-size:80%" width=600 | |||
!bgcolor=eaecf0|Lp. | |||
!bgcolor=eaecf0|Data konkursu | |||
!bgcolor=eaecf0|Miejsce | |||
!bgcolor=eaecf0|Zwycięzca kwalifikacji | |||
|- | |||
|align=right|1. | |||
|3 kwietnia 2024 | |||
|{{Flaga|FIN}} Kuusamo | |||
|{{Flaga|FIN}} Roopertti Pekkanen | |||
|- | |||
|align=right|2. | |||
|21 maja 2024 | |||
|rowspan=2|{{Flaga|AUT}} Bischofshofen | |||
|{{Flaga|FIN}} Roopertti Pekkanen | |||
|- | |||
|align=right|3. | |||
|22 maja 2024 | |||
|{{Flaga|USA}} René Orr | |||
|- | |||
|align=right|4. | |||
|23 maja 2024 | |||
|{{Flaga|CZE}} Liberec | |||
|{{Flaga|SLO}} Matjaž Bauer | |||
|- | |||
|align=right|5. | |||
|31 maja 2024 | |||
|{{Flaga|KOR}} Pyoengchang | |||
|{{Flaga|NOR}} Ketil Hermansen | |||
|- | |||
|align=right|9. | |||
|18 września 2024 | |||
|{{Flaga|CHN}} Zhangjiakou | |||
|{{Flaga|NOR}} Ketil Hermansen | |||
|- | |||
|align=right|11. | |||
|21 września 2024 | |||
|rowspan=2|{{Flaga|USA}} Park City | |||
|{{Flaga|SWE}} Tim Järnefelt | |||
|- | |||
|align=right|12. | |||
|23 września 2024 | |||
|align=center|Classic HS134 | |||
| | | | ||
|} | |} |