Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:52, 21 wrz 2024
, 21 wrześniabrak opisu edycji
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 157: | Linia 157: | ||
|{{Flaga|NOR}} Ørjan Jenssen | |{{Flaga|NOR}} Ørjan Jenssen | ||
|{{Flaga|SWE}} Tim Järnefelt | |{{Flaga|SWE}} Tim Järnefelt | ||
|- | |||
|align=right|11. | |||
|21 września 2024 | |||
|rowspan=2|{{Flaga|USA}} Park City | |||
|align=center|Classic HS134 | |||
|align=center|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|{{Flaga|GER}} Gero Messer | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|12. | |||
|22 września 2024 | |||
|align=center|Classic HS134 | |||
|align=center|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
== Przypisy == | == Przypisy == | ||
=== Uwagi === | === Uwagi === | ||
<references group="lower-alpha"/> | <references group="lower-alpha"/> |