Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w triathlonie narciarskim (IFST) - 2024 (Wymyślona dyscyplina sportu) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:22, 19 wrz 2024
, 19 wrześniabrak opisu edycji
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
SwordskiPL (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
|Tytuł = 1. Puchar Świata IFST | |Tytuł = 1. Puchar Świata IFST | ||
|Tytuł1 = Data | |Tytuł1 = Data | ||
|Zawartość1 = 3 kwietnia – ? | |Zawartość1 = 3 kwietnia – ? 2024 | ||
|Tytuł2 = Miejsce rozpoczęcia | |Tytuł2 = Miejsce rozpoczęcia | ||
|Zawartość2 = {{Flaga|FIN}} Kuusamo / Kontiolahti | |Zawartość2 = {{Flaga|FIN}} Kuusamo / Kontiolahti | ||
Linia 20: | Linia 20: | ||
|Zawartość9 = Sezon trwa | |Zawartość9 = Sezon trwa | ||
}} | }} | ||
'''Puchar Świata 2024 (I)''' – pierwszy w historii sezon Pucharu Świata w fikcyjnej dyscyplinie zwanej triathlonem narciarskim (ski-triathlon) w ramach federacji International Federation of Ski-Triathlon. Sezon rozpoczął się 3 kwietnia, a zakończy ? | '''Puchar Świata 2024 (I)''' – pierwszy w historii sezon Pucharu Świata w fikcyjnej dyscyplinie zwanej triathlonem narciarskim (ski-triathlon) w ramach federacji International Federation of Ski-Triathlon. Sezon rozpoczął się 3 kwietnia, a zakończy ? 2024 roku. Zaplanowano rozegranie 27 konkursów, w tym 8 sprintów i 3 biegów masowych. | ||
== Zasady dyscypliny i gdzie będzie ona symulowana == | == Zasady dyscypliny i gdzie będzie ona symulowana == | ||
Linia 134: | Linia 134: | ||
|{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | |{{Flaga|CZE}} Šimon Malý | ||
|{{Flaga|FIN}} Esko Ruoho | |{{Flaga|FIN}} Esko Ruoho | ||
|- | |||
|align=right|9. | |||
|18 września 2024 | |||
|rowspan=2|{{Flaga|CHN}} Zhangjiakou | |||
|align=center|Classic HS140 | |||
|align=center|<ref group="lower-alpha">Część biegowa została rozegrana 19 września.</ref> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|{{Flaga|AUT}} Harry Spartiiterasmann | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=right|10. | |||
|19 września 2024 | |||
|align=center|Start masowy HS140 | |||
|align=center|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
== Przypisy == | == Przypisy == | ||
=== Uwagi === | === Uwagi === | ||
<references group="lower-alpha"/> | <references group="lower-alpha"/> |