17 360
edycji
Nie podano opisu zmian |
m (+ Nowy komp nadchodzi) |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== Akcesoria == | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Typ !! Model | ||
|- | |- | ||
| Monitor || ASUS ROG SWIFT PG279QE | | Monitor || ASUS ROG SWIFT PG279QE | ||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| Klawiatura || Roccat Isku FX | | Klawiatura || Roccat Isku FX | ||
|} | |||
== Komputer nowy == | |||
05 maja 2024 - (?) | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Część !! Model | |||
|- | |||
| Obudowa || [https://www.x-kom.pl/p/1272408-desktop-g4m3r-hero-plus-r7-7800x3d-64gb-1tb-rtx4080s-w11px.html x-kom G4M3R HERO PLUS] | |||
|- | |||
| Wysokość || 454 mm | |||
|- | |||
| Szerokość || 215 mm | |||
|- | |||
| Głębokość || 474 mm | |||
|- | |||
| Procesor || AMD Ryzen™ 7 7800X3D (8 rdzeni, 16 wątków, 4.20-5.00 GHz, 104 MB cache) | |||
|- | |||
| Chipset || AMD B650 | |||
|- | |||
| Pamięć RAM || 64 GB (DIMM DDR5, 6000MHz) | |||
|- | |||
| Architektura pamięci || Dual-channel | |||
|- | |||
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM || 192 GB | |||
|- | |||
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) || 4/2 | |||
|- | |||
| Napięcie pamięci RAM || 1.35 V | |||
|- | |||
| Karta graficzna || NVIDIA GeForce RTX 4080 Super | |||
|- | |||
| Wielkość pamięci karty graficznej || 16384 MB GDDR6X (pamięć własna) | |||
|- | |||
| Dysk SSD PCIe 4.0 || 1000 GB SSD M.2 PCIe 4.0 | |||
|- | |||
| Opcje dołożenia dysków || Możliwość montażu czterech dysków SATA<br>Możliwość montażu dwóch dysków M.2 PCIe | |||
|- | |||
| Dźwięk || Zintegrowana karta dźwiękowa | |||
|- | |||
| Łączność || Wi-Fi 6E<br>LAN 2.5 Gbps<br>Bluetooth | |||
|- | |||
| Złącza - panel tylny || USB 2.0 - 3 szt.<br>USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt.<br>USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt.<br>USB Type-C - 1 szt.<br>Wejście/wyjścia audio - 3 szt.<br>RJ-45 (LAN) - 1 szt.<br>HDMI (nieaktywne) - 1 szt.<br>HDMI (karta graficzna) - 1 szt.<br>Display Port (nieaktywne) - 1 szt.<br>Display Port (karta graficzna) - 3 szt.<br>AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.<br>Złącze antenowe - 2 szt. | |||
|- | |||
| Złącza - panel górny || USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt.<br>USB Type-C - 1 szt.<br>Wejście mikrofonowe - 1 szt.<br>Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. | |||
|- | |||
| Porty wewnętrzne (wolne) || PCI-e x16 - 1 szt.<br>PCI-e x1 - 2 szt.<br>SATA III - 4 szt.<br>M.2 PCIe - 2 szt.<br>Kieszeń wewnętrzna 5,25" - 2 szt.<br>Kieszeń wewnętrzna 3,5"/2,5" - 2 szt.<br>Kieszeń wewnętrzna 2,5" - 2 szt. | |||
|- | |||
| Zasilacz || 850 W | |||
|- | |||
| Sprawność zasilacza || 80 Plus Gold | |||
|- | |||
| Dodatkowe informacje || Chłodzenie wodne CPU<br>Obsługa DLSS 3 | |||
|} | |||
== Komputer stary == | |||
2020 - 05 maja 2024 | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Część !! Model | |||
|- | |||
| Obudowa || [https://www.x-kom.pl/p/521041-desktop-x-kom-g4m3r-600-i7-9700k-16gb-2501tb-w10x-rtx2080s.html x-kom G4M3R 600] | |||
|- | |- | ||
| Płyta główna || MPG Z390 GAMING EDGE AC | | Płyta główna || MPG Z390 GAMING EDGE AC | ||