Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Klasyfikacja kierowców
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 315: | Linia 315: | ||
==== Klasyfikacja kierowców ==== | ==== Klasyfikacja kierowców ==== | ||
{| class="wikitable white" style="font-size:85%; text-align:center;" | |||
!Poz. | |||
!Kierowca | |||
!Konstruktor | |||
!{{Flaga|BHR|altlink=Grand Prix Bahrajnu 2023}} | |||
!{{Flaga|SAU|altlink=Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2023}} | |||
!{{Flaga|AUS|altlink=Grand Prix Australii 2023}} | |||
!{{Flaga|AZE|altlink=Grand Prix Azerbejdżanu 2023}} | |||
!{{Flaga|USA|altlink=Grand Prix Miami 2023}} | |||
!{{Flaga|Emilia-Romania|altlink=Grand Prix Emilii-Romanii 2023}} | |||
!{{Flaga|MCO|altlink=Grand Prix Monako 2023}} | |||
!{{Flaga|ESP|altlink=Grand Prix Hiszpanii 2023}} | |||
!{{Flaga|CAN|altlink=Grand Prix Kanady 2023}} | |||
!{{Flaga|AUT|altlink=Grand Prix Austrii 2023}} | |||
!{{Flaga|GBR|altlink=Grand Prix Wielkiej Brytanii 2023}} | |||
!{{Flaga|HUN|altlink=Grand Prix Węgier 2023}} | |||
!{{Flaga|BEL|altlink=Grand Prix Belgii 2023}} | |||
!{{Flaga|NED|altlink=Grand Prix Holandii 2023}} | |||
!{{Flaga|ITA|altlink=Grand Prix Włoch 2023}} | |||
!{{Flaga|SGP|altlink=Grand Prix Singapuru 2023}} | |||
!{{Flaga|JPN|altlink=Grand Prix Japonii 2023}} | |||
!{{Flaga|QAT|altlink=Grand Prix Kataru 2023}} | |||
!{{Flaga|USA|altlink=Grand Prix Stanów Zjednoczonych 2023}} | |||
!{{Flaga|MEX|altlink=Grand Prix Meksyku 2023}} | |||
!{{Flaga|São Paulo|altlink=Grand Prix São Paulo 2023}} | |||
!{{Flaga|USA|altlink=Grand Prix Las Vegas 2023}} | |||
!{{Flaga|Abu Zabi|altlink=Grand Prix Abu Zabi 2023}} | |||
!Pkt. | |||
|- | |||
!1 | |||
|align="left"| {{Flaga|MON}} Charles Leclerc | |||
|align="left"| Ferrari | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1''''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| ''3'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1''''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!184 | |||
|- | |||
!2 | |||
|align="left"| {{Flaga|NED}} Max Verstappen | |||
|align="left"| Red Bull Racing | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1''''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| '''NU''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''1''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!177 | |||
|- | |||
!3 | |||
|align="left"| {{Flaga|GBR}} George Russell | |||
|align="left"| Mercedes | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| ''1'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| '''''1''''' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!177 | |||
|- | |||
!4 | |||
|align="left"| {{Flaga|GBR}} Lewis Hamilton | |||
|align="left"| Mercedes | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|1}}"| 1 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| ''5'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!149 | |||
|- | |||
!5 | |||
|align="left"| {{Flaga|MEX}} Sergio Pérez | |||
|align="left"| Red Bull Racing | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| ''2'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| ''3'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!145 | |||
|- | |||
!6 | |||
|align="left"| {{Flaga|ESP}} Carlos Sainz Jr. | |||
|align="left"| Ferrari | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|3}}"| 3 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|2}}"| 2 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| ''5'' | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!101 | |||
|- | |||
!7 | |||
|align="left"| {{Flaga|GBR}} Lando Norris | |||
|align="left"| McLaren | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 4 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!90 | |||
|- | |||
!8 | |||
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Pierre Gasly | |||
|align="left"| Alpine | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!47 | |||
|- | |||
!9 | |||
|align="left"| {{Flaga|FRA}} Esteban Ocon | |||
|align="left"| Alpine | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!28 | |||
|- | |||
!10 | |||
|align="left"| {{Flaga|AUS}} Oscar Piastri | |||
|align="left"| McLaren | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!26 | |||
|- | |||
!11 | |||
|align="left"| {{Flaga|ITA}} Antonio Giovinazzi | |||
|align="left"| Haas | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 6 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!22 | |||
|- | |||
!12 | |||
|align="left"| {{Flaga|FIN}} Valtteri Bottas | |||
|align="left"| Alfa Romeo | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 8 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!17 | |||
|- | |||
!13 | |||
|align="left"| {{Flaga|ESP}} Fernando Alonso | |||
|align="left"| Aston Martin Aramco | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 5 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!13 | |||
|- | |||
!14 | |||
|align="left"| {{Flaga|CHN}} Zhou Guanyu | |||
|align="left"| Alfa Romeo | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 7 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!8 | |||
|- | |||
!15 | |||
|align="left"| {{Flaga|JPN}} Yūki Tsunoda | |||
|align="left"| AlphaTauri | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!5 | |||
|- | |||
!16 | |||
|align="left"| {{Flaga|NED}} Nyck de Vries | |||
|align="left"| AlphaTauri | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 10 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!3 | |||
|- | |||
!17 | |||
|align="left"| {{Flaga|THA}} Alexander Albon | |||
|align="left"| Williams | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|4}}"| 9 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!2 | |||
|- | |||
!18 | |||
|align="left"| {{Flaga|CAN}} Lance Stroll | |||
|align="left"| Aston Martin Aramco | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 15 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 11 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!0 | |||
|- | |||
!19 | |||
|align="left"| {{Flaga|DEN}} Kevin Magnussen | |||
|align="left"| Haas | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 12 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 16 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!0 | |||
|- | |||
!20 | |||
|align="left"| {{Flaga|USA}} Logan Sargeant | |||
|align="left"| Williams | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 19 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 14 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 18 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 13 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|NU}}"| NU | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|11}}"| 17 | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
|bgcolor="#{{Formuła 1/Kolor|}}"| | |||
!0 | |||
|- | |||
!Poz. | |||
!Kierowca | |||
!Konstruktor | |||
!{{Flaga|BHR|altlink=Grand Prix Bahrajnu 2023}} | |||
!{{Flaga|SAU|altlink=Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2023}} | |||
!{{Flaga|AUS|altlink=Grand Prix Australii 2023}} | |||
!{{Flaga|AZE|altlink=Grand Prix Azerbejdżanu 2023}} | |||
!{{Flaga|USA|altlink=Grand Prix Miami 2023}} | |||
!{{Flaga|Emilia-Romania|altlink=Grand Prix Emilii-Romanii 2023}} | |||
!{{Flaga|MCO|altlink=Grand Prix Monako 2023}} | |||
!{{Flaga|ESP|altlink=Grand Prix Hiszpanii 2023}} | |||
!{{Flaga|CAN|altlink=Grand Prix Kanady 2023}} | |||
!{{Flaga|AUT|altlink=Grand Prix Austrii 2023}} | |||
!{{Flaga|GBR|altlink=Grand Prix Wielkiej Brytanii 2023}} | |||
!{{Flaga|HUN|altlink=Grand Prix Węgier 2023}} | |||
!{{Flaga|BEL|altlink=Grand Prix Belgii 2023}} | |||
!{{Flaga|NED|altlink=Grand Prix Holandii 2023}} | |||
!{{Flaga|ITA|altlink=Grand Prix Włoch 2023}} | |||
!{{Flaga|SGP|altlink=Grand Prix Singapuru 2023}} | |||
!{{Flaga|JPN|altlink=Grand Prix Japonii 2023}} | |||
!{{Flaga|QAT|altlink=Grand Prix Kataru 2023}} | |||
!{{Flaga|USA|altlink=Grand Prix Stanów Zjednoczonych 2023}} | |||
!{{Flaga|MEX|altlink=Grand Prix Meksyku 2023}} | |||
!{{Flaga|São Paulo|altlink=Grand Prix São Paulo 2023}} | |||
!{{Flaga|USA|altlink=Grand Prix Las Vegas 2023}} | |||
!{{Flaga|Abu Zabi|altlink=Grand Prix Abu Zabi 2023}} | |||
!Pkt. | |||
|- | |||
!colspan=27| Źródło: Szymizszymix | |||
|} | |||
==== Klasyfikacja konstruktorów ==== | ==== Klasyfikacja konstruktorów ==== | ||