Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Rocket League
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 357: | Linia 357: | ||
|Tak | |Tak | ||
|Agresor (3 pierwsze kontakty),<br />Snajper (306 ft gol) | |Agresor (3 pierwsze kontakty),<br />Snajper (306 ft gol) | ||
|- | |||
!3. | |||
|3v3 | |||
|[[Plik:Solid orange.svg|16px]] Pomarańczowi | |||
|Park Beckwith [Burza] | |||
|'''2:3'''<ref group="!">Niebiescy wygrali po dogrywce (+2:14). | |||
|218 | |||
|1 | |||
|0 | |||
|2 | |||
|1 | |||
|Nie | |||
|Flegmatyk (26 ft/s gol),<br />Strzelec (1 gol) | |||
|- | |- | ||
!colspan=12|Podsumowanie | !colspan=12|Podsumowanie | ||
| Linia 362: | Linia 375: | ||
!– | !– | ||
|colspan=3|– | |colspan=3|– | ||
|''' | |'''10:11''' | ||
| | |790 | ||
| | |4 | ||
|0 | |0 | ||
|3 | |3 | ||
|4 | |||
|colspan=2|– | |colspan=2|– | ||
|} | |} | ||