Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Rocket League
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 357: | Linia 357: | ||
|Tak | |Tak | ||
|Agresor (3 pierwsze kontakty),<br />Snajper (306 ft gol) | |Agresor (3 pierwsze kontakty),<br />Snajper (306 ft gol) | ||
|- | |||
!colspan=12|Podsumowanie | |||
|- | |||
!– | |||
|colspan=3|– | |||
|'''8:8''' | |||
|572 | |||
|3 | |||
|0 | |||
|1 | |||
|3 | |||
|colspan=2|– | |||
|} | |} | ||