Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 322: Linia 322:
!Tryb
!Tryb
!{{nowrap|Drużyna przydzielona}} do gracza
!{{nowrap|Drużyna przydzielona}} do gracza
!Mapa
!Wynik meczu
!Wynik meczu
!Wynik gracza
!Wynik gracza
Linia 334: Linia 335:
|3v3
|3v3
|[[Plik:Solid orange.svg|16px]] Pomarańczowi
|[[Plik:Solid orange.svg|16px]] Pomarańczowi
|Forbidden Temple
|'''3:7'''
|'''3:7'''
|156
|156
Linia 342: Linia 344:
|Nie
|Nie
|Agresor (2 pierwsze kontakty),<br />Napastnik (1 strzał na bramkę)
|Agresor (2 pierwsze kontakty),<br />Napastnik (1 strzał na bramkę)
|-
!2.
|3v3
|[[Plik:Solid orange.svg|16px]] Pomarańczowi
|Deadeye Canyon
|'''5:1'''
|416
|2
|0
|1
|2
|Tak
|Agresor (3 pierwsze kontakty),<br />Snajper (306 ft gol)
|}
|}
2122

edycje