Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Wycofane Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 295: | Linia 295: | ||
|align=right|21. | |align=right|21. | ||
|[[Szablon:Koszulka]] | |[[Szablon:Koszulka]] | ||
|- | |||
|align=right|22. | |||
|[[Szablon:Mapa lokalizacyjna]] | |||
|} | |} | ||