Szymizszymix
Dołączył 13 lut 2023
→Szablony, które chcę utworzyć
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
| Linia 264: | Linia 264: | ||
|- | |- | ||
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Bottom]] | |[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Bottom]] | ||
|- | |||
|align=right|20. | |||
|[[Szablon:Sezon F1 infobox]] | |||
|} | |} | ||