Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 92: Linia 92:
|[[Szablon:Fb r team]]
|[[Szablon:Fb r team]]
|-
|-
|align=right|11.
|rowspan=2 align=right|11.
|[[Szablon:Komórka-skrót]]
|[[Szablon:Komórka-skrót]]
|-
|[[Szablon:Kom-skrót]]
|-
|-
|align=right|12.
|align=right|12.
2122

edycje