Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 243: Linia 243:
|[[Szablon:Państwo dane CRO]]
|[[Szablon:Państwo dane CRO]]
|-
|-
|rowspan=4 align=right|19.
|rowspan=5 align=right|19.
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Top]]
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Top]]
|-
|-
Linia 251: Linia 251:
|-
|-
|[[Szablon:!!]]
|[[Szablon:!!]]
|-
|[[Szablon:Formuła 1/Lista startowa/Bottom]]
|}
|}
2122

edycje