Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 01:32, 15 sty 2024
, 15 stycznia→Konkursy drużynowe: Skład Słowenii, Rumunii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Kazachstanu, Finlandii, Polski i Rosji
(→Statystyki indywidualne: Skład Słowenii, Rumunii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Kazachstanu, Finlandii, Polski i Rosji) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Słowenii, Rumunii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Kazachstanu, Finlandii, Polski i Rosji) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1175: | Linia 1175: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Antti Aalto | |align=left|Antti Aalto | ||
||+ ||+ ||+ || || || | ||+ ||+ ||+ ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
||+ ||+ ||+ || || || | ||+ ||+ ||+ ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1215: | Linia 1215: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikita Diewiatkin | |align=left|Nikita Diewiatkin | ||
||– ||+ ||+ || || || | ||– ||+ ||+ ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sabirżan Muminow | |align=left|Sabirżan Muminow | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |||
||– ||– ||+ ||+ || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
||+ ||+ ||+ || || || | ||+ ||+ ||+ ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
||+ ||+ ||– || || || | ||+ ||+ ||– ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1261: | Linia 1264: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Halvor Egner Granerud | |align=left|Halvor Egner Granerud | ||
||+ ||+ ||– || || || | ||+ ||+ ||– ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Marius Lindvik | |align=left|Marius Lindvik | ||
||+ ||+ ||+ || || || | ||+ ||+ ||+ ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kristoffer Eriksen Sundal | |align=left|Kristoffer Eriksen Sundal | ||
||– ||– ||+ || || || | ||– ||– ||+ ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel-André Tande | |align=left|Daniel-André Tande | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1284: | Linia 1287: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kacper Juroszek | |align=left|Kacper Juroszek | ||
||– ||– ||+ || || || | ||– ||– ||+ ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Dawid Kubacki | |align=left|Dawid Kubacki | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrzej Stękała | |align=left|Andrzej Stękała | ||
||– ||– ||+ || || || | ||– ||– ||+ ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kamil Stoch | |align=left|Kamil Stoch | ||
||+ ||+ ||– || || || | ||+ ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Paweł Wąsek | |align=left|Paweł Wąsek | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Piotr Żyła | |align=left|Piotr Żyła | ||
||+ ||+ ||– || || || | ||+ ||+ ||– ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|RUS|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1310: | Linia 1313: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Aleksandr Bażenow | |align=left|Aleksandr Bażenow | ||
||– ||+ ||+ || || || | ||– ||+ ||+ ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kiriłł Kotik | |align=left|Kiriłł Kotik | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Michaił Nazarow | |align=left|Michaił Nazarow | ||
||+ ||+ ||– || || || | ||+ ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Sadriejew | |align=left|Danił Sadriejew | ||
||+ ||+ ||+ || || || | ||+ ||+ ||+ ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|ROU|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1330: | Linia 1333: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Cacina | |align=left|Daniel Cacina | ||
||+ ||+ ||+ || || || | ||+ ||+ ||+ ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrei Feldorean | |align=left|Andrei Feldorean | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sorin Mitrofan | |align=left|Sorin Mitrofan | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
||+ ||+ ||+ || || || | ||+ ||+ ||+ ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1350: | Linia 1353: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
||+ ||+ ||– || || || | ||+ ||+ ||– ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
||+ ||+ ||+ || || || | ||+ ||+ ||+ ||+ || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Matija Vidic | |align=left|Matija Vidic | ||
||– ||– ||+ || || || | ||– ||– ||+ ||– || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– ||– || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1371: | Linia 1374: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|align=left|Erik Belshaw | |||
||– ||– ||+ ||+ || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
||– ||– ||+ || || || | ||– ||– ||+ ||– || || | ||
|- | |||
|align=left|Decker Dean | |||
||– ||– ||+ ||+ || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
||– ||– ||+ || || || | ||– ||– ||+ ||– || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> |