Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 21:56, 14 sty 2024
, 14 stycznia→Statystyki indywidualne: Zmiany w kadrze narodowej Japonii
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Zmiany w kadrze narodowej Japonii) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 745: | Linia 745: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yūken Iwasa | |align=left|Yūken Iwasa | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |align=left|Junshirō Kobayashi | ||
Linia 754: | Linia 754: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Tomofumi Naitō | |align=left|Tomofumi Naitō | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||37 ||49 || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||37 ||49 ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Naoki Nakamura | |align=left|Naoki Nakamura | ||
Linia 764: | Linia 764: | ||
|align=left|Rentarō Nishida | |align=left|Rentarō Nishida | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Asahi Sakano | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Keiichi Satō | |align=left|Keiichi Satō | ||
|33 ||33 ||37 ||q ||34 ||34 ||– ||– ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||bgcolor=FFCC00|27 ||45 ||38 ||q ||40 ||q ||46 ||38 ||– ||– ||41 || || || || || || || || || || || || | |33 ||33 ||37 ||q ||34 ||34 ||– ||– ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||bgcolor=FFCC00|27 ||45 ||38 ||q ||40 ||q ||46 ||38 ||– ||– ||41 || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Yukiya Satō | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> |