Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 16:14, 14 sty 2024
, 14 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Kazachstanu (i skład Estonii podany przed składem Austrii)
(→Statystyki indywidualne: Skład Japonii (grupa krajowa lekko zmieni się 2 konkurs)) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Kazachstanu (i skład Estonii podany przed składem Austrii)) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 681: | Linia 681: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Song Qiwu | |align=left|Song Qiwu | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||47 ||42 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||50 ||42 || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||47 ||42 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||50 ||42 ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 734: | Linia 734: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Valentin Foubert | |align=left|Valentin Foubert | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Enzo Milesi | |align=left|Enzo Milesi | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Shinnosuke Fujita | |align=left|Shinnosuke Fujita | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||q ||– || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yūken Iwasa | |align=left|Yūken Iwasa | ||
Linia 771: | Linia 771: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Nikita Diewiatkin | |align=left|Nikita Diewiatkin | ||
|q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||46 ||46 || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||46 ||46 ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Ilja Miziernych | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Sabirżan Muminow | |align=left|Sabirżan Muminow | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||q ||q || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Swiatosław Nazarienko | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
|47 ||q ||49 ||43 ||49 ||q ||– ||– ||49 ||45 ||q ||50 ||40 ||44 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|30 || || || || || || || || || || || || || | |47 ||q ||49 ||43 ||49 ||q ||– ||– ||49 ||45 ||q ||50 ||40 ||44 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|30 ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Danił Wasiljew | |align=left|Danił Wasiljew | ||
Linia 785: | Linia 791: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Choi Heung-chul | |align=left|Choi Heung-chul | ||
|q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 941: | Linia 947: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Hektor Kapustík | |align=left|Hektor Kapustík | ||
|44 ||q ||50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||41 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | |44 ||q ||50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||41 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|SLO|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 1044: | Linia 1050: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Witalij Kaliniczenko | |align=left|Witalij Kaliniczenko | ||
|q ||q ||– ||– ||q ||q ||31 ||40 ||– ||– ||q ||q ||q ||q ||q ||49 ||q ||43 ||q || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||q ||q ||31 ||40 ||– ||– ||q ||q ||q ||q ||q ||49 ||q ||43 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jewhen Marusiak | |align=left|Jewhen Marusiak | ||
|q ||37 ||– ||– ||46 ||41 ||bgcolor=FFCC00|21 ||35 ||47 ||35 ||39 ||45 ||35 ||47 ||q ||bgcolor=FFCC00|29 ||44 ||49 ||bgcolor=FFCC00|24 || || || || || || || || || || || || || | |q ||37 ||– ||– ||46 ||41 ||bgcolor=FFCC00|21 ||35 ||47 ||35 ||39 ||45 ||35 ||47 ||q ||bgcolor=FFCC00|29 ||44 ||49 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> | !colspan=33|<center><big>'''{{reprezentacja|ITA|sn}}'''</big></center> |