Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:46, 11 sty 2024
, 11 stycznia→Klasyfikacje
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1426: | Linia 1426: | ||
== Klasyfikacje == | == Klasyfikacje == | ||
=== Klasyfikacja indywidualna === | === Klasyfikacja indywidualna === | ||
<small>''Stan na | <small>''Stan na 11 lutego 2024, po 19/32 konkursów''</small> | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | {| class="wikitable" style="text-align:center" | ||
!Miejsce | !Miejsce | ||
Linia 1435: | Linia 1435: | ||
|1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||17 ||1041 | |1. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||17 ||1041 | ||
|-bgcolor=dfdfdf | |-bgcolor=dfdfdf | ||
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} | |2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||19 ||969 | ||
|-bgcolor=ffdf9f | |-bgcolor=ffdf9f | ||
|3. ||align=left|{{flaga| | |3. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||17 ||968 | ||
|- | |- | ||
|4. ||align=left|{{flaga| | |4. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||16 ||903 | ||
|- | |- | ||
|5. ||align=left|{{flaga| | |5. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||17 ||839 | ||
|- | |- | ||
|6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||17 ||635 | |6. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||17 ||635 | ||
|- | |- | ||
|7. ||align=left|{{flaga| | |7. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||16 ||627 | ||
|- | |- | ||
|8. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |8. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||14 ||583 | ||
|- | |- | ||
|9. ||align=left|{{flaga| | |9. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||9 ||540 | ||
|- | |- | ||
|10. ||align=left|{{flaga| | |10. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||16 ||479 | ||
|- | |- | ||
|11. ||align=left|{{flaga| | |11. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||16 ||494 | ||
|- | |- | ||
|12. ||align=left|{{flaga| | |12. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||14 ||430 | ||
|- | |- | ||
|13. ||align=left|{{flaga| | |13. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande ||17 ||414 | ||
|- | |- | ||
|14. ||align=left|{{flaga| | |14. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||16 ||373 | ||
|- | |- | ||
|15. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||14 ||359 | |15. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||14 ||359 | ||
|- | |- | ||
|16. ||align=left|{{flaga| | |16. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||17 ||328 | ||
|- | |- | ||
|17. ||align=left|{{flaga| | |17. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||17 ||291 | ||
|- | |- | ||
|18. ||align=left|{{flaga| | |18. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||19 ||269 | ||
|- | |- | ||
|19. ||align=left|{{flaga| | |19. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||18 ||263 | ||
|- | |- | ||
|20. ||align=left|{{flaga| | |20. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||17 ||246 | ||
|- | |- | ||
|21. ||align=left|{{flaga| | |21. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||15 ||239 | ||
|- | |- | ||
|22. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger || | |22. ||align=left|{{flaga|GER}} Andreas Wellinger ||10 ||217 | ||
|- | |- | ||
|23. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto || | |23. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||19 ||194 | ||
|- | |- | ||
|24. ||align=left|{{flaga| | |24. ||align=left|{{flaga|GER}} Constantin Schmid ||12 ||148 | ||
|- | |- | ||
|25. ||align=left|{{flaga| | |25. ||align=left|{{flaga|SLO}} Žiga Jelar ||9 ||131 | ||
|- | |- | ||
|26. ||align=left|{{flaga| | |26. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||16 ||124 | ||
|- | |- | ||
|27. ||align=left|{{flaga| | |27. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner ||11 ||121 | ||
|- | |- | ||
|28. ||align=left|{{flaga| | |28. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||16 ||116 | ||
|- | |- | ||
|29. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||16 ||98 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |30. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||11 ||89 | ||
|- | |- | ||
|31. ||align=left|{{flaga| | |31. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||17 ||88 | ||
|- | |- | ||
|32. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal || | |32. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||17 ||87 | ||
|- | |- | ||
|33. ||align=left|{{flaga| | |33. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||18 ||77 | ||
|- | |- | ||
|34. ||align=left|{{flaga| | |34. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||8 ||76 | ||
|- | |- | ||
|35. ||align=left|{{flaga| | |35. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||16 ||75 | ||
|- | |- | ||
|36. ||align=left|{{flaga| | |36. ||align=left|{{flaga|POL}} Aleksander Zniszczoł ||7 ||58 | ||
|- | |- | ||
|37. ||align=left|{{flaga| | |37. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||6 ||55 | ||
|- | |- | ||
|38. ||align=left|{{flaga| | |rowspan=2|38. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||19 ||54 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||8 ||54 | |||
|- | |- | ||
|40. ||align=left|{{flaga| | |40. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||8 ||51 | ||
|- | |- | ||
|41. ||align=left|{{flaga| | |41. ||align=left|{{flaga|ITA}} Alex Insam ||14 ||50 | ||
|- | |- | ||
|42. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||13 ||44 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | |43. ||align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | ||
|- | |- | ||
|44. ||align=left|{{flaga| | |44. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||12 ||30 | ||
|- | |- | ||
|45. ||align=left|{{flaga| | |45. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | ||
|- | |- | ||
|46. ||align=left|{{flaga|POL}} | |46. ||align=left|{{flaga|POL}} Andrzej Stękała ||4 ||23 | ||
|- | |- | ||
|47. ||align=left|{{flaga| | |47. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||12 ||21 | ||
|- | |- | ||
|48. ||align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||15 ||19 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |49. ||align=left|{{flaga|SUI}} Simon Ammann ||11 ||16 | ||
|- | |- | ||
|50. ||align=left|{{flaga| | |50. ||align=left|{{flaga|GER}} Stephan Leyhe ||2 ||15 | ||
|- | |- | ||
|51. ||align=left|{{flaga| | |51. ||align=left|{{flaga|POL}} Jakub Wolny ||2 ||14 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3| | |rowspan=2|52. ||align=left|{{flaga|NOR}} Andreas Granerud Buskum ||2 ||13 | ||
|- | |||
|align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||7 ||13 | |||
|- | |||
|rowspan=3|54. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||9 ||12 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|USA}} Decker Dean ||8 ||12 | |||
|- | |||
|align=left|{{flaga|NOR}} Fredrik Villumstad ||4 ||12 | |||
|- | |||
|57. ||align=left|{{flaga|GER}} Martin Hamann ||5 ||10 | |||
|- | |||
|rowspan=3|58. ||align=left|{{flaga|SLO}} Maksim Bartolj ||2 ||9 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||10 ||9 | |align=left|{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||10 ||9 | ||
Linia 1541: | Linia 1553: | ||
|align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||9 | |align=left|{{flaga|NOR}} Bendik Jakobsen Heggli ||3 ||9 | ||
|- | |- | ||
| | |61. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||8 ||8 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3|62. ||align=left|{{flaga|JPN}} Junshirō Kobayashi ||6 ||7 | |||
|rowspan=3| | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | |align=left|{{flaga|SUI}} Felix Trunz ||2 ||7 | ||
Linia 1551: | Linia 1561: | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | |align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||7 ||7 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|65. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Masle ||4 ||6 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |align=left|{{flaga|KAZ}} Siergiej Tkaczenko ||12 ||6 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|67. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||5 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||7 ||5 | |align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||7 ||5 | ||
|- | |- | ||
|rowspan= | |rowspan=3|69. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||7 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|JPN}} Keiichi Satō ||11 ||4 | |align=left|{{flaga|JPN}} Keiichi Satō ||11 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |align=left|{{flaga|SUI}} Yanick Wasser ||2 ||4 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |rowspan=2|72. ||align=left|{{flaga|POL}} Klemens Murańka ||2 ||3 | ||
|- | |||
|align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||8 ||3 | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |rowspan=2|74. ||align=left|{{flaga|RUS}} Aleksandr Bażenow ||4 ||2 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga| | |align=left|{{flaga|POL}} Jan Habdas ||2 ||2 | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan=3|76. ||align=left|{{flaga|JPN}} Tomofumi Naitō ||2 ||1 | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Finn Braun ||2 ||1 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari ||8 ||1 | |align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari ||8 ||1 |