Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 23:17, 10 sty 2024
, 10 stycznia→Konkursy drużynowe: Skład Stanów Zjednoczonych
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Stanów Zjednoczonych) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1340: | Linia 1340: | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
||– ||+ ||– || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | |||
|– | |||
|– | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Kevin Bickner | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |||
|align=left|Andrew Urlaub | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> |