Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:04, 9 sty 2024
, 9 stycznia→Konkursy drużynowe: Skład Niemiec
(→Statystyki indywidualne: Skład Niemiec i Chin) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Niemiec) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1215: | Linia 1215: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ben Bayer | |align=left|Ben Bayer | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |||
|align=left|Markus Eisenbichler | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |||
|align=left|Karl Geiger | |||
||– ||– ||+ || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Luca Geyer | |align=left|Luca Geyer | ||
||– ||+ || || || || | ||– ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
||+ ||+ || || || || | ||+ ||+ ||– || || || | ||
|- | |- | ||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> | |bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|NOR|sn}}'''</big></center> |