Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 00:03, 9 sty 2024
, 9 stycznia→Statystyki indywidualne: Skład Niemiec i Chin
(→Konkursy drużynowe: Skład Polski) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Skład Niemiec i Chin) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 782: | Linia 782: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ben Bayer | |align=left|Ben Bayer | ||
|– ||– ||– ||– ||33 ||43 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||46 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||33 ||43 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||46 ||<small>{{tooltip|dsq|Dyskwalifikacja z powodu niezgodnego z regulaminem kombinezonu}}</small> ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Finn Braun | |align=left|Finn Braun | ||
|– ||– ||– ||– ||39 ||40 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||38 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||39 ||40 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||38 ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Markus Eisenbichler | |align=left|Markus Eisenbichler | ||
Linia 791: | Linia 791: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eric Fuchs | |align=left|Eric Fuchs | ||
|– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Geiger | |align=left|Karl Geiger | ||
Linia 797: | Linia 797: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Luca Geyer | |align=left|Luca Geyer | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||{{tooltip|q|Dyskwalifikacja w kwalifikacjach}} ||q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Martin Hamann | |align=left|Martin Hamann | ||
|bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||32 ||q ||31 ||42 ||41 || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|21 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||32 ||q ||31 ||42 ||41 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Hoffmann | |align=left|Felix Hoffmann | ||
|– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||45 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|30 ||39 ||37 ||40 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||45 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|30 ||39 ||37 ||40 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Stephan Leyhe | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Justin Lisso | |align=left|Justin Lisso | ||
|– ||– ||42 ||q ||47 ||36 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||q ||38 ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||42 ||q ||47 ||36 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||q ||38 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Philipp Raimund | |align=left|Philipp Raimund |