Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 22:37, 11 gru 2023
, 11 gru 2023→Statystyki indywidualne: Lista startowa Zakopane
(→Klasyfikacja indywidualna: Poprawka) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Lista startowa Zakopane) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 641: | Linia 641: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Clemens Aigner | |align=left|Clemens Aigner | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||36 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||36 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Philipp Aschenwald | |align=left|Philipp Aschenwald | ||
Linia 656: | Linia 656: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Huber | |align=left|Daniel Huber | ||
|39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||43 ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |39 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||43 ||bgcolor=FFCC00|18 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Stefan Kraft | |align=left|Stefan Kraft | ||
Linia 662: | Linia 662: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maximilian Steiner | |align=left|Maximilian Steiner | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Daniel Tschofenig | |align=left|Daniel Tschofenig | ||
Linia 675: | Linia 675: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Song Qiwu | |align=left|Song Qiwu | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||47 ||42 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||47 ||42 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|CZE|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |||
|align=left|František Holík | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Benedikt Holub | |align=left|Benedikt Holub | ||
Linia 702: | Linia 705: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mico Ahonen | |align=left|Mico Ahonen | ||
|50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
Linia 708: | Linia 711: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarkko Määttä | |align=left|Jarkko Määttä | ||
|40 ||q ||– ||– ||50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||q ||– ||– ||50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
Linia 714: | Linia 717: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Vilho Palosaari | |align=left|Vilho Palosaari | ||
|49 ||q ||– ||– ||– ||– ||42 ||bgcolor=FFCC00|30 ||46 ||46 ||q ||44 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |49 ||q ||– ||– ||– ||– ||42 ||bgcolor=FFCC00|30 ||46 ||46 ||q ||44 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
Linia 720: | Linia 723: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Valentin Foubert | |align=left|Valentin Foubert | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Enzo Milesi | |align=left|Enzo Milesi | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|JPN|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Junshirō Kobayashi | |align=left|Junshirō Kobayashi | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|24 ||38 ||q ||41 ||35 ||– ||– ||39 ||41 ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|24 ||38 ||q ||41 ||35 ||– ||– ||39 ||41 ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ryōyū Kobayashi | |align=left|Ryōyū Kobayashi | ||
Linia 751: | Linia 754: | ||
|align=left|Nikita Diewiatkin | |align=left|Nikita Diewiatkin | ||
|q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Sabirżan Muminow | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |align=left|Siergiej Tkaczenko | ||
Linia 761: | Linia 767: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Choi Heung-chul | |align=left|Choi Heung-chul | ||
|q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|GER|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 772: | Linia 778: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Markus Eisenbichler | |align=left|Markus Eisenbichler | ||
|bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|4 ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|11 ||bgcolor=FFCC00|20 ||bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|14 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eric Fuchs | |align=left|Eric Fuchs | ||
|– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||45 ||50 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Karl Geiger | |align=left|Karl Geiger | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|18 ||q ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|'''2''' ||bgcolor=FFCC00|7 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|'''3''' ||bgcolor=FFCC00|9 ||bgcolor=FFCC00|13 ||bgcolor=FFCC00|18 ||q ||bgcolor=FFCC00|16 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Luca Geyer | |align=left|Luca Geyer | ||
Linia 787: | Linia 793: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Hoffmann | |align=left|Felix Hoffmann | ||
|– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||45 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|30 ||39 ||37 ||40 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||bgcolor=FFCC00|26 ||q ||45 ||bgcolor=FFCC00|19 ||bgcolor=FFCC00|18 ||bgcolor=FFCC00|30 ||39 ||37 ||40 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Justin Lisso | |align=left|Justin Lisso | ||
|– ||– ||42 ||q ||47 ||36 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||q ||38 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||42 ||q ||47 ||36 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|28 ||37 ||q ||38 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Philipp Raimund | |align=left|Philipp Raimund | ||
|31 ||bgcolor=FFCC00|19 ||31 ||bgcolor=FFCC00|25 ||36 ||38 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|22 ||36 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||34 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |31 ||bgcolor=FFCC00|19 ||31 ||bgcolor=FFCC00|25 ||36 ||38 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|22 ||36 ||bgcolor=FFCC00|19 ||32 ||34 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Constantin Schmid | |align=left|Constantin Schmid | ||
|bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|17 ||bgcolor=FFCC00|{{tooltip|30|Dyskwalifikacja w drugiej serii}} ||bgcolor=FFCC00|23 ||bgcolor=FFCC00|16 ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||bgcolor=FFCC00|8 ||bgcolor=FFCC00|11 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andreas Wellinger | |align=left|Andreas Wellinger | ||
Linia 804: | Linia 810: | ||
|- | |- | ||
|align=left|{{nowrap|Joacim Ødegård Bjøreng}} | |align=left|{{nowrap|Joacim Ødegård Bjøreng}} | ||
|– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||q ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Johann André Forfang | |align=left|Johann André Forfang | ||
Linia 813: | Linia 819: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Bendik Jakobsen Heggli | |align=left|Bendik Jakobsen Heggli | ||
|– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||35 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Robert Johansson | |align=left|Robert Johansson | ||
Linia 822: | Linia 828: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sondre Ringen | |align=left|Sondre Ringen | ||
|– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||40 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kristoffer Eriksen Sundal | |align=left|Kristoffer Eriksen Sundal | ||
Linia 831: | Linia 837: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Fredrik Villumstad | |align=left|Fredrik Villumstad | ||
|– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||bgcolor=FFCC00|27 ||37 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|POL|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 883: | Linia 889: | ||
|align=left|Andrei Feldorean | |align=left|Andrei Feldorean | ||
|46 ||q ||q ||q ||q ||q ||45 ||43 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |46 ||q ||q ||q ||q ||q ||45 ||43 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Sorin Mitrofan | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Mihnea Spulber | |align=left|Mihnea Spulber | ||
Linia 895: | Linia 904: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Teodor Igor Herbstritt | |align=left|Teodor Igor Herbstritt | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
Linia 904: | Linia 913: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
Linia 910: | Linia 919: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žak Mogel | |align=left|Žak Mogel | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Domen Prevc | |align=left|Domen Prevc | ||
Linia 931: | Linia 940: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Erik Belshaw | |align=left|Erik Belshaw | ||
|bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– ||– ||– ||48 ||48 ||49 ||42 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|27 ||32 ||39 ||q ||– ||– ||– ||– ||48 ||48 ||49 ||42 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Bickner | |align=left|Kevin Bickner | ||
|– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||33 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Decker Dean | |align=left|Decker Dean | ||
|bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|28 ||bgcolor=FFCC00|29 ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|30 ||36 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Casey Larson | |align=left|Casey Larson | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|28 ||q ||50 ||– ||– ||38 ||34 ||50 ||42 ||47 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|28 ||q ||50 ||– ||– ||38 ||34 ||50 ||42 ||47 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Andrew Urlaub | |align=left|Andrew Urlaub | ||
|bgcolor=FFCC00|23 ||49 ||48 ||49 ||– ||– ||– ||– ||q ||33 ||q ||49 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|23 ||49 ||48 ||49 ||– ||– ||– ||– ||q ||33 ||q ||49 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|SUI|sn}}'''</big></center> | ||
|- | |- | ||
|align=left|Simon Ammann | |align=left|Simon Ammann | ||
|q ||36 ||41 ||31 ||32 ||47 ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||36 ||41 ||31 ||32 ||47 ||bgcolor=FFCC00|28 ||31 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Gregor Deschwanden | |align=left|Gregor Deschwanden | ||
Linia 959: | Linia 968: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Sandro Hauswirth | |align=left|Sandro Hauswirth | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||33 ||33 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Remo Imhof | |align=left|Remo Imhof | ||
Linia 971: | Linia 980: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Felix Trunz | |align=left|Felix Trunz | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|24 ||46 ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Yanick Wasser | |align=left|Yanick Wasser | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||q ||q ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|29 ||bgcolor=FFCC00|29 ||q ||q ||q ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|TUR|sn}}'''</big></center> |