Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:59, 11 gru 2023
, 11 gru 2023→Klasyfikacja indywidualna: Poprawka
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja indywidualna: Poprawka) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1346: | Linia 1346: | ||
|36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||8 ||47 | |36. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||8 ||47 | ||
|- | |- | ||
|37. ||align=left|{{flaga| | |37. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||5 ||44 | ||
|- | |- | ||
|38. ||align=left|{{flaga| | |38. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||5 ||37 | ||
|- | |- | ||
|rowspan=2| | |39. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||14 ||34 | ||
|- | |||
|rowspan=2|40. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||4 ||31 | |||
|- | |- | ||
|align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | |align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||8 ||31 | ||
|- | |- | ||
| | |42. ||align=left|{{flaga|SLO}} Lovro Kos ||5 ||29 | ||
|- | |- | ||
|43. ||align=left|{{flaga| | |43. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||9 ||27 | ||
|- | |- | ||
|44. ||align=left|{{flaga|SLO}} | |44. ||align=left|{{flaga|SLO}} Rok Oblak ||2 ||26 | ||
|- | |- | ||
|45. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||8 ||12 | |45. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||8 ||12 |