Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:44, 11 gru 2023
, 11 gru 2023→Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1587: | Linia 1587: | ||
|- | |- | ||
|60. ||align=left|{{flaga|AUT}} Clemens Aigner ||1 ||118,8 | |60. ||align=left|{{flaga|AUT}} Clemens Aigner ||1 ||118,8 | ||
|} | |||
=== Klasyfikacja PolSKIego Turnieju === | |||
<small>''Stan na 17 listopada 2024 roku, po 5/8 konkursów''</small> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
!Miejsce | |||
!Reprezentacja | |||
!Występy<br /><ref group="!">Brane są pod uwagę występy w kwalifikacjach i konkursach głównych.</ref> | |||
!Punkty | |||
|-bgcolor=ffffbf | |||
|1. ||align=left|{{reprezentacja|SLO|sn}} ||5 ||2211,4 | |||
|-bgcolor=dfdfdf | |||
|2. ||align=left|{{reprezentacja|NOR|sn}} ||5 ||2207,0 | |||
|-bgcolor=ffdf9f | |||
|3. ||align=left|{{reprezentacja|AUT|sn}} ||5 ||2191,1 | |||
|- | |||
|4. ||align=left|{{reprezentacja|POL|sn}} ||5 ||2073,4 | |||
|- | |||
|5. ||align=left|{{reprezentacja|FIN|sn}} ||5 ||1942,2 | |||
|- | |||
|6. ||align=left|{{reprezentacja|JPN|sn}} ||5 ||1873,6 | |||
|- | |||
|7. ||align=left|{{reprezentacja|SUI|sn}} ||5 ||1718,1 | |||
|- | |||
|8. ||align=left|{{reprezentacja|GER|sn}} ||5 ||1524,7 | |||
|- | |||
|9. ||align=left|{{reprezentacja|ITA|sn}} ||5 ||1382,1 | |||
|- | |||
|10. ||align=left|{{reprezentacja|EST|sn}} ||5 ||965,5 | |||
|- | |||
|11. ||align=left|{{reprezentacja|KAZ|sn}} ||5 ||919,2 | |||
|- | |||
|12. ||align=left|{{reprezentacja|TUR|sn}} ||5 ||893,1 | |||
|- | |||
|13. ||align=left|{{reprezentacja|RUS|sn}} ||5 ||878,7 | |||
|- | |||
|14. ||align=left|{{reprezentacja|UKR|sn}} ||5 ||580,8 | |||
|- | |||
|15. ||align=left|{{reprezentacja|BUL|sn}} ||4 ||530,9 | |||
|- | |||
|16. ||align=left|{{reprezentacja|CZE|sn}} ||4 ||432,3 | |||
|- | |||
|17. ||align=left|{{reprezentacja|ROU|sn}} ||3 ||275,3 | |||
|- | |||
|18. ||align=left|{{reprezentacja|SVK|sn}} ||3 ||213,8 | |||
|} | |} | ||