Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:21, 10 gru 2023
, 10 gru 2023→Konkursy drużynowe: Skład Finlandii i Kazachstanu
(→Statystyki indywidualne: Skład Finlandii i Kazachstanu) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Konkursy drużynowe: Skład Finlandii i Kazachstanu) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1066: | Linia 1066: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kevin Maltsev | |align=left|Kevin Maltsev | ||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|FIN|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Antti Aalto | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Niko Kytösaho | |||
||+ || || || || || || | ||+ || || || || || || | ||
|- | |- | ||
Linia 1081: | Linia 1096: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Naoki Nakamura | |align=left|Naoki Nakamura | ||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|bgcolor=F0FFFF|<center><big>'''{{reprezentacja|KAZ|sn}}'''</big></center> | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|align=left|Siergiej Tkaczenko | |||
||+ || || || || || || | |||
|- | |||
|align=left|Danił Wasiljew | |||
||+ || || || || || || | ||+ || || || || || || | ||
|- | |- |