Szymizszymix

Dołączył 13 lut 2023
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna
Linia 134: Linia 134:
|[[Szablon:Flaga]]
|[[Szablon:Flaga]]
|-
|-
|rowspan=16 align=right|15.
|rowspan=15 align=right|15.
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|[[Szablon:Państwo dane Polska]]
|-
|-
Linia 158: Linia 158:
|-
|-
|[[Szablon:Ikona]]
|[[Szablon:Ikona]]
|-
|[[Moduł:Ikona/dane]]
|-
|-
|[[Szablon:Państwo/core]]
|[[Szablon:Państwo/core]]
2122

edycje