Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 18:53, 8 gru 2023
, 8 gru 2023→Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni: Klasyfikacja 72. TCS-u
Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni: Klasyfikacja 72. TCS-u) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 1177: | Linia 1177: | ||
=== Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni === | === Klasyfikacja Turnieju Czterech Skoczni === | ||
<small>''Stan po zakończeniu 72. Turnieju Czterech Skoczni''</small> | |||
{| class="wikitable" style="text-align:center" | |||
!Miejsce | |||
!Zawodnik | |||
!Występy<br /><ref name=kon_ps group="!"/> | |||
!Punkty | |||
|-bgcolor=ffffbf | |||
|1. ||align=left|{{flaga|SLO}} Peter Prevc ||4 ||1084,8 | |||
|-bgcolor=dfdfdf | |||
|2. ||align=left|{{flaga|NOR}} Marius Lindvik ||4 ||1075,7 | |||
|-bgcolor=ffdf9f | |||
|3. ||align=left|{{flaga|SLO}} Domen Prevc ||4 ||1058,0 | |||
|- | |||
|4. ||align=left|{{flaga|NOR}} Halvor Egner Granerud ||4 ||1054,2 | |||
|- | |||
|5. ||align=left|{{flaga|AUT}} Stefan Kraft ||4 ||1046,6 | |||
|- | |||
|6. ||align=left|{{flaga|POL}} Piotr Żyła ||4 ||1039,7 | |||
|- | |||
|7. ||align=left|{{flaga|AUT}} Michael Hayböck ||4 ||1038,9 | |||
|- | |||
|8. ||align=left|{{flaga|AUT}} Jan Hörl ||4 ||1001,1 | |||
|- | |||
|9. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Tschofenig ||4 ||988,1 | |||
|- | |||
|10. ||align=left|{{flaga|GER}} Markus Eisenbichler ||4 ||979,5 | |||
|- | |||
|11. ||align=left|{{flaga|NOR}} Daniel-André Tande ||4 ||976,7 | |||
|- | |||
|12. ||align=left|{{flaga|POL}} Kamil Stoch ||4 ||974,7 | |||
|- | |||
|13. ||align=left|{{flaga|POL}} Dawid Kubacki ||4 ||965,1 | |||
|- | |||
|14. ||align=left|{{flaga|SUI}} Gregor Deschwanden ||4 ||945,6 | |||
|- | |||
|15. ||align=left|{{flaga|SLO}} Timi Zajc ||4 ||883,9 | |||
|- | |||
|16. ||align=left|{{flaga|FIN}} Niko Kytösaho ||4 ||855,1 | |||
|- | |||
|17. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ryōyū Kobayashi ||4 ||835,7 | |||
|- | |||
|18. ||align=left|{{flaga|FIN}} Antti Aalto ||4 ||827,7 | |||
|- | |||
|19. ||align=left|{{flaga|POL}} Paweł Wąsek ||4 ||821,8 | |||
|- | |||
|20. ||align=left|{{flaga|NOR}} Robert Johansson ||4 ||788,9 | |||
|- | |||
|21. ||align=left|{{flaga|SLO}} Anže Lanišek ||4 ||770,4 | |||
|- | |||
|22. ||align=left|{{flaga|RUS}} Michaił Nazarow ||4 ||757,0 | |||
|- | |||
|23. ||align=left|{{flaga|RUS}} Danił Sadriejew ||3 ||750,7 | |||
|- | |||
|24. ||align=left|{{flaga|SLO}} Žiga Jelar ||3 ||740,7 | |||
|- | |||
|25. ||align=left|{{flaga|NOR}} Johann André Forfang ||3 ||726,5 | |||
|- | |||
|26. ||align=left|{{flaga|GER}} Karl Geiger ||3 ||709,3 | |||
|- | |||
|27. ||align=left|{{flaga|ITA}} Giovanni Bresadola ||4 ||697,4 | |||
|- | |||
|28. ||align=left|{{flaga|ITA}} Alex Insam ||4 ||687,7 | |||
|- | |||
|29. ||align=left|{{flaga|BUL}} Władimir Zografski ||4 ||676,2 | |||
|- | |||
|30. ||align=left|{{flaga|SLO}} Matija Vidic ||3 ||672,3 | |||
|- | |||
|31. ||align=left|{{flaga|POL}} Maciej Kot ||4 ||658,1 | |||
|- | |||
|32. ||align=left|{{flaga|SUI}} Remo Imhof ||4 ||580,4 | |||
|- | |||
|33. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Danił Wasiljew ||3 ||560,3 | |||
|- | |||
|34. ||align=left|{{flaga|GER}} Philipp Raimund ||4 ||552,3 | |||
|- | |||
|35. ||align=left|{{flaga|EST}} Artti Aigro ||4 ||533,8 | |||
|- | |||
|36. ||align=left|{{flaga|AUT}} Manuel Fettner ||2 ||533,0 | |||
|- | |||
|37. ||align=left|{{flaga|GER}} Felix Hoffmann ||4 ||516,3 | |||
|- | |||
|38. ||align=left|{{flaga|FIN}} Eetu Nousiainen ||3 ||470,6 | |||
|- | |||
|39. ||align=left|{{flaga|CZE}} Roman Koudelka ||3 ||447,8 | |||
|- | |||
|40. ||align=left|{{flaga|JPN}} Keiichi Satō ||3 ||446,3 | |||
|- | |||
|41. ||align=left|{{flaga|AUT}} Philipp Aschenwald ||3 ||433,0 | |||
|- | |||
|42. ||align=left|{{flaga|NOR}} Kristoffer Eriksen Sundal ||4 ||428,0 | |||
|- | |||
|43. ||align=left|{{flaga|JPN}} Naoki Nakamura ||4 ||411,3 | |||
|- | |||
|44. ||align=left|{{flaga|UKR}} Jewhen Marusiak ||4 ||408,3 | |||
|- | |||
|45. ||align=left|{{flaga|AUT}} Maximilian Steiner ||2 ||380,8 | |||
|- | |||
|46. ||align=left|{{flaga|AUT}} Daniel Huber ||2 ||379,6 | |||
|- | |||
|47. ||align=left|{{flaga|USA}} Erik Belshaw ||4 ||366,7 | |||
|- | |||
|48. ||align=left|{{flaga|TUR}} Fatih Arda İpcioğlu ||3 ||287,1 | |||
|- | |||
|49. ||align=left|{{flaga|FIN}} Vilho Palosaari ||3 ||278,4 | |||
|- | |||
|50. ||align=left|{{flaga|USA}} Casey Larson ||3 ||272,2 | |||
|- | |||
|51. ||align=left|{{flaga|KAZ}} Siergiej Tkaczenko ||3 ||266,3 | |||
|- | |||
|52. ||align=left|{{flaga|USA}} Andrew Urlaub ||2 ||217,4 | |||
|- | |||
|53. ||align=left|{{flaga|RUS}} Roman Trofimow ||2 ||198,1 | |||
|- | |||
|54. ||align=left|{{flaga|GER}} Justin Lisso ||2 ||197,4 | |||
|- | |||
|55. ||align=left|{{flaga|ROU}} Daniel Cacina ||2 ||190,4 | |||
|- | |||
|56. ||align=left|{{flaga|JPN}} Ren Nikaidō ||2 ||187,9 | |||
|- | |||
|57. ||align=left|{{flaga|TUR}} Muhammed Ali Bedir ||2 ||187,3 | |||
|- | |||
|58. ||align=left|{{flaga|SUI}} Killian Peier ||1 ||184,6 | |||
|- | |||
|59. ||align=left|{{flaga|JPN}} Junshirō Kobayashi ||2 ||178,0 | |||
|- | |||
|60. ||align=left|{{flaga|AUT}} Clemens Aigner ||1 ||118,8 | |||
|} | |||
== Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == | == Zwycięzcy kwalifikacji do zawodów == |