Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne): Różnice pomiędzy wersjami
Puchar Świata w skokach narciarskich 2023/2024 (fikcyjne) (tekst źródłowy)
Wersja z 16:24, 30 lis 2023
, 30 lis 2023→Statystyki indywidualne: Składy: Włochy, Czechy, Finlandia i Słowenia
Nie podano opisu zmian Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
(→Statystyki indywidualne: Składy: Włochy, Czechy, Finlandia i Słowenia) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) Zaawansowana edycja mobilna |
||
Linia 688: | Linia 688: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Mico Ahonen | |align=left|Mico Ahonen | ||
|50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |50 ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Niko Kytösaho | |align=left|Niko Kytösaho | ||
Linia 694: | Linia 694: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Jarkko Määttä | |align=left|Jarkko Määttä | ||
|40 ||q ||– ||– ||50 ||q ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |40 ||q ||– ||– ||50 ||q ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Eetu Nousiainen | |align=left|Eetu Nousiainen | ||
Linia 703: | Linia 703: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Arttu Pohjola | |align=left|Arttu Pohjola | ||
|42 ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |42 ||q ||q ||q ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Kasperi Valto | |align=left|Kasperi Valto | ||
|q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||q ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|FRA|sn}}'''</big></center> | ||
Linia 866: | Linia 866: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Maksim Bartolj | |align=left|Maksim Bartolj | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|26 ||bgcolor=FFCC00|27 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Teodor Igor Herbstritt | |align=left|Teodor Igor Herbstritt | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||35 ||44 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žiga Jelar | |align=left|Žiga Jelar | ||
Linia 875: | Linia 875: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Lovro Kos | |align=left|Lovro Kos | ||
|q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |q ||bgcolor=FFCC00|18 ||45 ||34 ||bgcolor=FFCC00|22 ||bgcolor=FFCC00|24 ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Anže Lanišek | |align=left|Anže Lanišek | ||
Linia 881: | Linia 881: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Masle | |align=left|Rok Masle | ||
|35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |35 ||bgcolor=FFCC00|25 ||44 ||35 ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Žak Mogel | |align=left|Žak Mogel | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||34 ||32 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
|align=left|Rok Oblak | |align=left|Rok Oblak | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||bgcolor=FFCC00|15 ||bgcolor=FFCC00|21 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Domen Prevc | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Peter Prevc | |align=left|Peter Prevc | ||
|bgcolor=FFCC00|10 ||50 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |bgcolor=FFCC00|10 ||50 ||bgcolor=FFCC00|12 ||bgcolor=FFCC00|5 ||bgcolor=FFCC00|6 ||bgcolor=FFCC00|26 ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |||
|align=left|Matija Vidic | |||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||– ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
|align=left|Timi Zajc | |align=left|Timi Zajc | ||
Linia 896: | Linia 902: | ||
|- | |- | ||
|align=left|Ožbe Zupan | |align=left|Ožbe Zupan | ||
|– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | |– ||– ||– ||– ||– ||– ||44 ||45 ||– || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> | !colspan=32|<center><big>'''{{reprezentacja|USA|sn}}'''</big></center> |